İnkılâp Blog

 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Canan Karatay hayatı oldukça ilgi çekmekte ve merak edilmektedir. Prof.dr. Canan Karatay’ı merak eden kişilerin “Canan Karatay kimdir” sorusunu sıklıkla araştırdığı görülmektedir.

  Canan Karatay hayatı, Canan Karatay kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Beyza Aksoy kimdir? sorusu genç yazarı merak eden kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Beyza Aksoy, aşk kitapları, edebiyat ve roman kategorilerinde eserler yazmış genç bir yazardır.

  Beyza Aksoy Kitapları, Beyza Aksoy Hayatı
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Mehtap Fırat hakkında Türk gençlik, aşk romanları yazarıdır ifadeleri vurgulanmaktadır. 2013 senesinde Mehtap Fırat wattpad ismindeki sosyal kitap paylaşım platformuna yazdığı kurgular ile adını duyurmaya başladığı öğrenilmektedir.

  Mehtap Fırat hayatı, Mehtap Fırat kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Yazar Gamze Çelik hakkında “Gamze Çelik kimdir?” hakkında Türk genç ve fantastik romanlarının yazarıdır bilgisi edinilmektedir.

  Gamze Çelik hayatı, Gamze Çelik kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Radyocu kimliği ile ünlenen Cem Arslan 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Erzincanlı olan Cem Arslan radyocu Kimliği ile tanınsa da son zamanlarda kaleme aldığı eseri ile okur kitlesinin dikkatini çekmeye başarmıştır.

  Cem Arslan hayatı, Cem Arslan kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Sosyal medyada içerik üreticisi olarak ün kazanan Sezin Karameşe 2021 yılında yazmış olduğu Otuz Yedi isimli kitabı ile son dönemlerden popüler hale gelen güncel yazarlar arasına ismini yazdırmıştır.

  Sezin Karameşe hayatı, Sezin Karameşe kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Almanya doğumlu olan Ömür Sabuncuoğlu gazeteci, muhabir, sunucu ve yazar kimlikleri ile bilinmektedir. Meslek yaşamına Kanal Haber Merkezi stajı ile adım atan gazeteci yazar son zamanlarda yazdığı romanlar ile popüler hale gelmiştir.

  Ömür Sabuncuoğlu hayatı, Ömür Sabuncuoğlu kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  Zeynep Selvili Pembe Fili Düşünme kitabı ile tanınan ve adından söz ettiren bir yazardır. Zeynep Selvili Çarmıklı, 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.

  Zeynep Selvili Çarmıklı hayatı, Zeynep Selvili Çarmıklı kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  İdil Yazar, 8 Temmuz 1985 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Son yıllardaki yemek tarif videoları ile sosyal medyada oldukça geniş bir kitleye sahiptir.

  İdil Yazar, İdil Yazar hayatı, İdil Yazar kitapları
 • Mart 06, 2023 Biyografi

  20.yüzyıl İngiliz Edebiyatının önemli yazarlarından biri de George Orwell’dir. 1903 yılında Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Gerçek adı Eric Arthur Blair olsa da bu ismi çok fazla kullanmamıştır.

  George Orwell hayatı, George Orwell kitapları
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı