Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu Aras kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 600 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait Aras Kargo masrafları 50 TL, kapıda ödemeli seçeneği seçilir ise sepetinize artı 20 TL daha dâhil edilecektir. 200 TL ve üzeri siparişlerde "Kapıda Ödeme" seçeneği uygulanmamaktadır. Diğer kargo firmalarının ücretlerine sipariş ekranınızdan ulaşabilirsiniz.

 

  • Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

  • Ödeme bilgilerinizin teyit edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

  • Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

  • Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle [email protected] adresimiz ya da 0212 496 11 11 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

  • Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.
  • Her gün saat 16:30'a kadar verdiğiniz siparişler; 1-10 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar.
  • Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.

 

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0212 496 11 11 numaralı telefonlardan ya da [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz!

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı