Çocuk Kitapları

Çocuk Kitaplarına inkilap.com'da çok ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Her yaştan çocuğun beğenisini kazacak binlerce kitaptan istediklerinizi tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz hayal dünyasına renk katacak harika kitaplar büyük indirimlerle sizlerin olabilir. Kapıda ödeme imkanı ve kredi kartına vade farksız 6 taksit imkanı ile hızlıca kitap siparişi verebilirsiniz. %50'ye varan indirimlerle ucuz kitap siparişi vermek için en doğru adres olmaya devam ediyoruz.

Günlerden bir gün, tam da bugün gecenin karanlığında yola çıkar Ay Perisi Luna... Tılsımlı dolunay aydınlatacaktır yolunu... İyilik aşkına dilenen tüm dilekler gerçek ola... Oysa daha dün yalnızca bir kelebek kıpırtısıydın karnımda… Sonra Zümrüdüanka’nın kanatlarını açışı gibi destansı, rengârenk ve mucizelerle dolu yeni bir başlangıç kapısından geçtim seninle, senin kanatlarında… Yüzüne her bakışımda içime dolan o masalsı ay ışığı aydınlatsın yolunu minik kızım. Sana anlattığım bu masallar kadar masum ve sevgi dolu olsun yolun. Geceleri odamıza dolan ay ışığında uykulara dolandığımız tüm bu masallar şifa olsun ihtiyacı olanlara… Bir annenin başka annelere çare arayışıdır bu masallar; çünkü bir annenin yavrusuna bakışına saplanan o çaresizliği de en iyi anneler anlar. Nefesim oldukça anlatacağım. Ben anlattıkça, anneler okudukça nefes olacak… El veren tüm okuyuculara teşekkürler. Yolun açık ola Ay Perisi Luna. Ay Perisi Luna, SMA hastası evlatlarımız için yola çıkmıştır ve tüm geliri yazarı Özge Özder tarafından SMA hastası bebeklere bağışlanacaktır.
₺40,90
Küçük Yalanlar Puding Vakası Joe Berger Benim Adım Sam Lyttle ve ben yalancı DEĞİLİM. Tamam, belki bu tamamen doğru olmayabilir. Dürüst olmak gerekirse arada uydurduğum oluyor. ...ve bazen gerçekleri DEĞİŞTIRDİĞIIIMM de doğru. Çok yakından bakarsanız küçük işaretler görmeye başlayabilirsiniz.
₺23,90
Öğrenmeye yeni başlayan çocuklar bu kitaba bayılacaklar. Şekillerin dünyasını, harika çizimler ve rengârenk sayfalarla eğlenerek öğrenecekler.
₺24,90
Öğrenmeye yeni başlayan çocuklar bu kitaba bayılacaklar. Şekillerin dünyasını, harika çizimler ve rengârenk sayfalarla eğlenerek öğrenecekler.
₺24,90
Öğrenmeye yeni başlayan çocuklar bu kitaba bayılacaklar. Şekillerin dünyasını, harika çizimler ve rengârenk sayfalarla eğlenerek öğrenecekler.
₺24,90
Affetmenin ve hoşgörünün gerçek anlamını, değerini biliyor muyuz? Onu nerede arayacağız? Bol ödüllü yazar Mavisel Yener’in kaleminden, DEĞERLER EĞİTİMİ’nin de bir parçası olan, “hoşgörü” üzerine eğlenceli, düşündürücü bir masal. Sonuna siz karar vereceksiniz…
₺17,90
Oskar ve Lili ayrılmaz bir ikiliydi. Her şeyi birlikte yapmayı seviyorlardı. Rüzgârlı bir sonbahar günü, gökyüzü¨ ağaçlardan dökülen yapraklarla dolmuştu. Dalların arasından bir cik sesi duydular. Acaba bu, birlikte oynayabilecekleri yeni bir arkadaş olabilir miydi?
₺28,90
Oskar ve Lili ayrılmaz bir ikiliydi. Her şeyi birlikte yapmayı seviyorlardı. Sıcak bir yaz gu¨nu¨, en sevdikleri oyunlardan birini oynuyor, arkadaşları çekirgeyle birlikte çimlerde zıplıyorlardı. Ama hava çok sıcaktı! Acaba sıcaktan etkilenmeden çimenlerde zıplamanın bir yolu olabilir miydi?
₺28,90
Oskar ve Lili ayrılmaz bir ikiliydi. Her şeyi birlikte yapmayı seviyorlardı. Birlikte oynuyor, kırlarda koşuyor, piknik yapıyorlardı. Birlikte yapamadıkları tek bir şey vardı: Sarılmak! Birbirlerine sarılmak için çok dikenliydiler! Acaba Oskar ve Lili bu sorunu nasıl çözeceklerdi? Dostluk, sevgi ve paylaşmanın gu¨zelliği u¨zerine sıcacık bir hikâye!
₺28,90
Oskar ve Lili ayrılmaz bir ikiliydi. Her şeyi birlikte yapmayı seviyorlardı. Bir gün birlikte ormanda gezerken bir yaprağın altında minik, yeşil, parlak bir şey buldular. Bu şey acaba ne olabilirdi?
₺28,90
Taş Devri çok sıkıcıydı. Kaya, kardeşi Çakıl'ın da yardımıyla harika bir oyun tasarlamaya karar verdi. Böylece artık sıkılmayacaklardı. Bakalım Kaya neler icat edecek?
₺28,90
Derin, bir evcil hayvanı olmasını çok istiyordu. Ama o, herkes gibi bir kedi, köpek ya da bir kuş değil, bir dinozor istiyordu! Profesör Dinozorus’un Harikalar Diyarı tam da aradığı yere benziyordu. Bakalım bir dinozorun bakımı sandığı kadar kolay olacak mıydı!
₺28,90
Kaptan Cesuryürek ve tayfası Ay'daki peynirlerin peşinde! Evet ama Ay'a nasıl gidecekler? Kerem kurabiyeleriyle Peynir Korsanları'nın yardımına koşuyor! Bu harika macerada bakalım onları neler bekliyor?
₺28,90
Cennet Çayırları Doğa Parkı’nda yepyeni bir oyun modası başlamıştı: Kart Koleksiyonu! Züri ve arkadaşları da kart koleksiyonlarını tamamlamak istiyordu ama nasıl? Takım çalışması, arkadaşlık ve paylaşmanın güzelliği üzerine tatlı bir hikâye!
₺28,90
Günışığı Safari Parkı kapanma tehlikesiyle karşı karşıyaydı! Zebra ve arkadaşları evlerini kurtarmak için hemen kolları sıvadı. Günışığı Safari Parkı’nı kurtarmak için pancar yetiştireceklerdi! Park sakinleri tohumları ekti, suladı. Tohumlar filizlendi ve pancarlar büyümeye başladı. Ama içlerinden biri biraz fazla büyümüş gibiydi! Safari Park sakinleri şimdi bu dev pancarla ne yapacaktı?
₺28,90
Cennet Çayırları Doğa Parkı’nda herkes yeni asılan ilanı konuşuyordu. Park sakinlerine aşağıdaki kategorilerde altın yıldız ödülü verilecekti: - En popüler - En tertipli - En becerikli - En şık Acaba Züri de bir altın yıldız kazanabilecek miydi?
₺28,90
Cennet Çayırları Doğa Parkı’nda yeni bir kulüp kurulmuştu: Siyah Beyazlılar Kulübü. Bu eğlenceli kulübe girebilmek için siyah beyaz olmak gerekiyordu. Ve Züri siyah beyaz olmadığı için kulübe alınmamıştı... Bu duruma çok üzülen Züri kendi kulübünü kurmaya karar verdi. Peki Züri kulübüne kimleri alacaktı?
₺28,90
Taş Devri’nde hava çok soğuktu. Kaya çok üşüyordu. Üşümesini engelleyecek bir şeyler yapmaya karar verdi ama taş devrinde malzemeler nasıl desek... Taştandı! Acaba taş yerine kullanabileceği başka şeyler de olabilir miydi? Kaya’nın yaratıcı fikirleriyle tanışın!
₺28,90
Kütüphanede okuma saati gelmişti ama kütüphaneci Bayan Çokokur ortalıkta yoktu. Çocuklar hep birlikte izleri takip ederek kütüphane rafları arasında Bayan Çokokur’u aramaya koyuldular. Okyanusların altından gökyüzüne, uzayın derinliklerine kadar her yere baktılar… Ama bulabildikleri tek şey, yeni bir kütüphaneciydi. Tüylü ve biraz tuhaf bir kütüphaneci!
₺28,90
Hokus Pokus Diplodokus bundan tam 150 milyon yıl önce doğdu. Yumurtadan çıktığı andan itibaren Hokus'un farklı bir dinozor olacağı belliydi. Hokus, doğar doğmaz hapşırmış ve yumurtasının kabukları gürültülü bir POFFF! sesi çıkararak ortadan kaybolmuştu! Hokus, dünyanın ilk sihirbazıydı! Hokus büyüdükçe yetenekleri de gelişti, ünü bataklığın dört bir yanına yayıldı. Doğum gününde gerçekleştireceği büyük gösteride dinozorları büyük bir sürpriz bekliyordu!
₺28,90
“Haydi Rüzgâr, uçur bizi!” İşte Rüzgâr. Dünyanın EN TEMBEL ATI. Rüzgâr koşmayı sevmezdi. Aslında yürümekten de pek hoşlandığı söylenemezdi. En sevdiği şey çiftlikte tembel tembel gezinip elma yemekti. Bay Çalışkan ne dese, Rüzgâr tam tersini yapıyordu. Sonunda Bay Çalışkan Rüzgâr’a kızıp onu çiftlikte bırakmaya karar verdi. Ama bu kez de traktörüyle başı dertteydi!
₺28,90
Nilü ne zaman bir şey istese cevap hep aynı oluyordu. “Arkadaşlarım akşam bizde kalabilir mi?” “Hayır.” “Bir maymunum olabilir mi?” “Hayır!” “Senin odanda oynayabilir miyim Sarp?” “HAYIR! KESİNLİKLE HAYIR! ASLA!” “Ama bu haksızlık! Ne istesem herkes hep hayır diyor…” “Hımm… Demek öyle… Mırrrr… Belki ben sana yardım edebilirim,” dedi mırıltılı bir ses. Nilü merakla baktı. Duvarın üstünde bir kedi oturuyordu.
₺28,90
Keşfetmenin gücünü biliyorum. Marie Curie, küçük yaşlardan beri bilime ilgi duyuyordu. Çok iyi bir öğrenciydi, özellikle matematik ve fen bilimlerinde çok başarılıydı. Bilim insanı olmak istiyordu ancak ne yazık ki 1800’lerde Polonya’da üniversiteler kız öğrenci kabul etmiyordu. Ama bu onu durdurmadı. Önce kadınlar için kurulan gizli bir üniversiteye gitti, sonra da dünyanın en önemli üniversitelerinden birine, Sorbonne’a kabul edildi. Hiç yılmadan çalıştı ve tüm zorluklara rağmen, buluşlarıyla bilim tarihinde çığır açan ünlü bir fizikçi ve kimyager oldu. “Dünyayı Değiştiren Sıradan İnsanlar” dizisinde içimizden çıkan kahramanları yakından tanıyacak, onları kahraman yapan özelliklerin neler olduğunu göreceğiz.
₺28,90
Her yolculuğun küçük bir adımla başladığını biliyorum. Neil Armstrong, ayda yürüyen ilk insan olarak tarihe geçti! Neil, çocukluğundan beri uçaklara hayrandı. Çalışıp biriktirdiği tüm parayla model uçaklar ve uçuş dersleri aldı. Üniversitede mühendislik okudu ve sonunda başarılı bir pilot oldu. Her zaman daha iyisini yapabilmek için çok çalıştı, en zorlu anlarda bile serinkanlılığını hiç kaybetmedi. Uzay yarışı başladığında artık yeni bir tür pilota ihtiyaç vardı: astronotlara! Neil, onlarca aday arasından tüm sınavları başarıyla geçerek astronot oldu. Uzay söz konusu olduğunda hiçbir şey kolay değildi. Zorlu bir görev Neil ve ekibini bekliyordu. Nasıl mı başardılar? Cesaret, akıl ve sabırla! “Dünyayı Değiştiren Sıradan İnsanlar” dizisinde içimizden çıkan kahramanları yakından tanıyacak, onları kahraman yapan özelliklerin neler olduğunu göreceğiz.
₺28,90
Size hiç tuhaf ya da farklı olduğunuzu söyleyen oldumu? Bebekliği ve çocukluğu boyunca insanlar Albert Einstein’ın tuhaf olduğunu düşünüyordu. Einstein, kelimelerle değil, resimleri gözünde canlandırarak düşünüyordu. Bu özel düşünme biçimi, onun müzikteki örüntüleri ve bir pusulanın neden daima kuzeyi gösterdiğini anlayabilmesini sağladı. Bu düşünceler onu evrenin sırlarını araştırmaya yöneltti. Başkaları onun yalnızca bir hayalperest olduğunu düşünüyordu. Oysa Einstein, merakı sayesinde dünyanın en önemli bilim insanlarından biri oldu. “Dünyayı Değiştiren Sıradan İnsanlar” dizisinde içimizden çıkan kahramanları yakından tanıyacak, onları kahraman yapan özelliklerin neler olduğunu göreceğiz.
₺28,90
Sınır tanımadım. Amelia Earhart, maceralara atılmayı daima çok sevdi ve yaşamı boyunca hiç kimsenin ona engel olmasına izin vermedi. Atlas Okyanusu’nu uçakla geçmek gibi daha önce kadınların hiç yapmadığı şeyleri yaparken bile! Amelia, herkesten daha çok çalıştı ve hayallerinden asla vazgeçmedi. Sonunda, uçuş rekorları kırarak kadınların da erkekler kadar yükseklere çıkabileceğini tüm dünyaya kanıtladı! “Dünyayı Değiştiren Sıradan İnsanlar” dizisinde içimizden çıkan kahramanları yakından tanıyacak, onları kahraman yapan özelliklerin neler olduğunu göreceğiz.
₺28,90
Küçük Dahiler - Etkinliklerle Alfabe 2
₺28,90
Küçük Dahiler - Etkinliklerle Alfabe 1
₺28,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme 2 - 7+ Yaş
₺28,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme 1 - 7+ Yaş
₺28,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme 2 - 6+ Yaş
₺28,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme 1 - 6+ Yaş
₺28,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme 2 - 5+ Yaş
₺28,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme 1 - 5+ Yaş
₺28,90
Yeni Kütüphaneci Taş Devri Modası Siyah Beyazlılar Kulübü Safari Park’ta Dev Pancar Çılgınlığı
₺117,90
Hokus Pokus Diplodokus Mırmır’ın Sihirli Bıyıkları Dünyanın En Tembel Atı: Rüzgar Altın Yıldız Yarışması
₺117,90
Küçük Dahiler – Etkinliklerle Alfabe 2 Kitap Takım
₺58,90
Dünyayı Değiştiren Sıradan İnsanlar 4 Kitap Takım
₺117,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme Seti - 7+ Yaş-2 Kitap Takım
₺58,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme Seti - 6+ Yaş-2 Kitap Takım
₺58,90
Küçük Dahiler Dikkat Geliştirme Seti - 5+ Yaş-2 Kitap Takım
₺58,90
Küçük Dahiler Aktivite Seti 5+ Yaş - 3 Kitap Takım
₺87,90
Küçük Dahiler Aktivite Seti 4+ Yaş - 3 Kitap Takım
₺87,90
Küçük Dahiler Aktivite Seti 3+ Yaş - 3 Kitap Takım
₺87,90
Aktivite Kitabı 3 - Küçük Dahiler 5+Yaş
₺28,90
Aktivite Kitabı 2 - Küçük Dahiler 5+Yaş
₺28,90
Aktivite Kitabı 1 - Küçük Dahiler 5+Yaş
₺28,90
Aktivite Kitabı 3 - Küçük Dahiler 4+Yaş
₺28,90
Aktivite Kitabı 2 - Küçük Dahiler 4+Yaş
₺28,90
1 2 3 ... 635 >
Çerez Kullanımı