Zihnin Derinliklerinde
Zihnin Derinliklerinde

Zihnin Derinliklerinde (9786256974319)

0,00
Yayinevi : Sola Unitas


Çocukken hepimiz yaratıcıydık; peki bunu nerede yitirdik?

Bazı kitaplar vardır ki hem otoriter, girişken ve düşündürücüdür hem de iyi yazılmış ve zengin bir şekilde örneklendirilmiştir. Zihnin Derinliklerinde işte bu kitaplardan biri!

Öz ve Yaratıcı Öğrenciler gibi çoksatan kitaplarıyla ve çığır açan TED konuşmasıyla, yaratıcılık konusunda bir otorite hâline gelen Dr. Ken Robinson, Zihnin Derinliklerinde kitabında ortaya çıkarmak istediğiniz yaratıcı tarafınız için bir türlü doğru yeri ve zamanı bulamamanızın sebeplerini açıklıyor.

Zihnin Derinliklerinde kitabında Dr. Ken Robinson, okullar ve üniversitelerden kaynaklanan yaratıcılık sorununu çözmek için eğitim sisteminin eksiklikleriyle mücadele ettiğini dile getiriyor. Aynı zamanda okulların, işletmelerin ve toplumların yaratıcılığı ortaya çıkarmak ve hayatın her aşamasında yaratıcılığın değerinin farkına varmak için nasıl birlikte hareket edebileceğini anlatıyor.

Eğitim sisteminde değişiklik yapmalı, bu değişikliklerle sistemi yeni bir düzene oturtarak yaratıcı tarafımızı beslemeliyiz. Hayatta kalmak ancak bu şekilde mümkün olabilir!


Basım Ayı/Yılı : 2023
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 280
Ağırlık : 280
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı