Yıldızname
Yıldızname

Yıldızname (9786254196140)

0,00
Fiyat : ₺64,50


Yıldızname, gezegenlerin konum ve hareketlerinin dünyadaki olayları ve insanların kaderini etkilediği inancına dayanır. Burç ise Güneş’in bir yılda takip ettiği düşünülen yörüngenin içlerinden geçtiği belli sembollerle gösterilen on iki takımyıldızdan her biridir.
Eskiden yıldız falı genellikle evlilik, iş, yolculuk ve savaş gibi önemli işlere karar vermeden önce sonucun uğurlu olup olmadığını öğrenmek için yapılmaktaydı. Astrologlar burçların insanın bedensel ve ruhsal özelliklerine etki ettiğini düşünmektedir. Kimi din bilginleri de bazı ayetlerde yıldız ve burçlara dikkat çekildiğini belirterek insanlar üzerindeki etkilerine, İslami açıdan önemine değinmiştir.
Yazar bu kitabında, yıldızların ve burçların insanların fiziki ve karakteristik özelliklerinde ne gibi etkileri olduğunu, hangi yıldız ve burçların etkisinde kalıp hayatlarına iyi ya da kötü nasıl yön verdiklerini ve neleri yapıp yapmayacaklarını, hangi duaların iyi gelip okunacağını, 12 burcu tek tek detaylandırarak anlatmıştır. 


Basım Ayı/Yılı : 2022
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 222
Ağırlık : 222
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

Benzer Ürünler
 • Vesvese nedir, ne değildir? Vesveseyi tanıyor muyuz? Vesvese insana nasıl gelir, nasıl yerleşir? Vesvesesiz insan var mı? Vesvese en çok kimlerde görülür? Şeytanın vesvese verme yolları hangileridir? İnanca aykırı düşünceler insanı imansız eder mi? Şeytan insanın imanını çalabilir mi? Vesveseden rahatsız olan kişinin ruh hali nasıldır? Kalbi vesveseden korumanın çareleri... Vesvese yarasını tedavi eden ilaçlar...


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 222
  En / Boy : 13,5 / 19,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 12.2012
  ₺89,10
 • Gerçek aşk ve sevgi adına bu kitabı en az 2 defa okuyacaksınız…

  Romancı denince, bu ülkede artık Nurdan Damla akla gelmelidir. Türk romanının İntibah’dan günümüze gelen yüz elli yıla yakın seyri içinde hiçbir roman Hz.Hatice Kadar ustalıkla ve otantik olarak kaleme alınmamıştır. Bu değerlendirmeyi beş romancı üzerine ömrünü vermiş ve eleştiri terimleri kitabı yazmış biri olarak yapıyorum.

  - Prof.Dr.Himmet Uç

  “İslam dünyasında, sebebini çözemediğim bir nedenden ötürü hep Ayşe konuşuluyor. Oysa peygamberin ilk eşi Orta Doğu kültürünün baskın hegemonyasında dik duruşuyla baş kaldırmış ve önemli işler başarmış bir kadındı. Ve sizin peygamberinizin çok değer verdiği bir eşti. Sayın Damla’nın kitabı bu yönüyle ciddi bir çalışma. Tebrikler.”

  - Dr. Lotte Begglid

  Hani lezzetli bir yemek yediğimizde tadı damağımızda kalır ve ondan sonra her yemekte aynı tadı ararız ya... “Aşka Adanmış Bir Ömür Hz. Hatice” gerek Peygamber Efendimiz’in hayatı gerekse Hz. Hatice hakkında okuduğum en lezzetli kitaptı. Emeği geçenlere en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

  - Recep Efe

  Muhteşem bir anlatım, harika bir üslup. Kitap hiç bitmesin istedim. Elime aldım bırakamadım. Yayınevini de yazarı da kutluyorum.

  -Sevilay Ergüleç


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 392
  En / Boy : 13,5 / 21
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 10.2016
  ₺127,50
 • “Tarihte, dünya ve ahret işlerinde olağanüstü başarı kazanmış olan tek şahsiyet O’dur.”
  -Michael H. Hart / “Tarihteki En Etkili 100 Kişi” kitabının yazarı

  Peygamberimizin hayatı ve İslâm Medeniyetinin ahlakî temelleri konusunda resimli rehber tarzında hazırlanmış bulunan bu eser, her dilden ve her dinden insana hitap edecek niteliktedir.
  Kolay okunabilir, anlaşılabilir bir üslupla yazılması ve anlatılanların İslam Medeniyetinin figür ve resimleriyle süslenmesi kitabı çok cazip hâle getirmiş ve şimdilik 20 dilde yayınlanma başarısına ulaştırmıştır.
  Hayat Yayınları olarak, böylesi uluslararası bir eserin Türkçesini yayınlamaktan büyük bahtiyarlık duyuyoruz.
  Yayınlandığı Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Flemenkçe, İtalyanca, İsveççe, Çince, Arapça, Malayca, Türkçe.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 272
  En / Boy : 13,5 / 21
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 7.2014
  ₺146,25
  • Hayatınızda ne zorluklar yaşarsanız yaşayın, dua etmekten asla vazgeçmeyin. Ruhun şifası duadır.
  • Sık sık dua edin. Çünkü dua insana umut, sabır, tevekkül ve metanet verir. Bir niyetle dua edip yakardığınızda, ruhunuzdaki ferahlığı ve kalbinizdeki rahatlığı hissediyor musunuz? İşte o ferahlık, duanızın ulaştığı O makamın size rahmetidir.
  • Zorda iseniz zorlukları aşmak için dua edin.
  • Sevdiklerinizle birlikte iyi günler görmek için dua edin.
  • Darda kalmamak için dua edin.
  • Sağlıklıysanız devamı, sağlığınızı yitirdiyseniz devası için dua edin.
  • Sevdiğiniz birini kaybettiğiniz zaman dua edin.
  • Allah’ın, yarattığı kullarına taşıyamayacakları yük vermeyeceğine iman ederek, dua ve şükür ile kalbin aydınlığına, huzuruna ulaşın.
  • Günlük hayatta dilinizden ve kalbinizden düşürmeyeceğiniz Ey Rabbim Dualarımı Kabul Eyle, size bu kalp aydınlığını ve huzurunu sunacak.

  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 272
  En / Boy : 13,5 / 21
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 7.2015
  ₺112,50

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 144
  En / Boy : 13,5 / 19,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 4.2011
  ₺67,50
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı