Yıldızname
Yıldızname

Yıldızname (9786254196140)

0,00


Yıldızname, gezegenlerin konum ve hareketlerinin dünyadaki olayları ve insanların kaderini etkilediği inancına dayanır. Burç ise Güneş’in bir yılda takip ettiği düşünülen yörüngenin içlerinden geçtiği belli sembollerle gösterilen on iki takımyıldızdan her biridir.
Eskiden yıldız falı genellikle evlilik, iş, yolculuk ve savaş gibi önemli işlere karar vermeden önce sonucun uğurlu olup olmadığını öğrenmek için yapılmaktaydı. Astrologlar burçların insanın bedensel ve ruhsal özelliklerine etki ettiğini düşünmektedir. Kimi din bilginleri de bazı ayetlerde yıldız ve burçlara dikkat çekildiğini belirterek insanlar üzerindeki etkilerine, İslami açıdan önemine değinmiştir.
Yazar bu kitabında, yıldızların ve burçların insanların fiziki ve karakteristik özelliklerinde ne gibi etkileri olduğunu, hangi yıldız ve burçların etkisinde kalıp hayatlarına iyi ya da kötü nasıl yön verdiklerini ve neleri yapıp yapmayacaklarını, hangi duaların iyi gelip okunacağını, 12 burcu tek tek detaylandırarak anlatmıştır. 


Basım Ayı/Yılı : 2022
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 222
Ağırlık : 222
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı