Kendini Unutulmaz Kıl
Kendini Unutulmaz Kıl

Kendini Unutulmaz Kıl (9786254143250)

0,00


İlk yayımlandığı tarihten itibaren milyonlarca satan en ünlü kitabı Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı’nın yazarı Dale Carnegie’nin kurduğu ABD'nin tamamında ve seksenden fazla ülkede yirmi beşten fazla dilde eğitim veren Dale Carnegie Akademi'nin kolektif çalışması olan bu kitapla “klas”ı insanları gerçekten unutulmaz kılan o benzersiz enerjiyi tanıyacak ve ayrıca hayatınızın her alanında “klas sahibi” biri olmanın yollarını keşfedeceksiniz.
Burada “klas” nedir ve neden önemlidir sorularına cevaben kendi “klas” tanımınızı oluşturma şansı bulmanızın yanı sıra kendinizi tanıştığınız herkes için unutulmaz kılmak adına pratik ve güçlü araçlar edineceksiniz.
İş dünyasında veya hayatın başka bir alanında, bundan daha değerli bir şey yoktur. “Klas”ın önemini şu an tam olarak fark etmiyor olabilirsiniz ama bu kitabın son sayfasına geldiğinizde, büyük olasılıkla fark edeceksiniz. Bu kitapta insanlar üzerinde uzun süren pozitif bir etki bırakmanın sırlarını ve:
• Altı adımda iletişim problemlerinin yönetimini,
• Etik bir davranışı engelleyen beklenmedik dört zorluğu ve bunlardan kaçınma yollarını,
• Güveni anlamak ve yaymak için yeni bir yolu,
• Dayanıklılık ve korkuyu engelleyen teknikleri,
• “Klas” sahibi biri olabilmek için beş anahtar beceriyi, öğreneceksiniz.
Kendinizi nasıl doğal ve zahmetsizce görünür kılabileceğinizi keşfettiğinizde hayatın her alanında insanların size her zamankinden daha olumlu ve cömertçe cevap verdiğini göreceksiniz.


Basım Ayı/Yılı : 2023
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 264
Ağırlık : 264
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı