Eksik
Eksik

Eksik (9786256465886)

0,00


Eksik, her satırında bir parça bulamamanın hüznünü taşıyan bir betimleme yolculuğu. Bu kitap, kelimelerin kısıtlı gücüyle anlatılamayanları yakalamaya çalışırken okuyucuyu bir hayal dünyasının derinliklerine davet ediyor. Sayfalar arasında dolaşırken kendinizi gizemli manzaraların ve unutulmaz anların içinde bulacaksınız. Her betimleme eksikliğiyle bir bütün oluştururken duygu ve imgelerin gücünü keşfetmenize olanak tanıyacak.

Eksik, iç dünyaların kırılganlığını ve tamamlanmamışlığını dile getirirken okuyucuyu düşüncelere dalma ve hayal gücünün sınırlarını zorlama konusunda cesaretlendiriyor. Sayfaları çevirdikçe, her eksiklik bir hikâye anlatırken siz de kendi duygusal boşluklarınızı keşfedeceksiniz. Bu kitap, güçlü bir dille yazılmış betimlemelerin büyüsüyle sizi sarmalarken dilin sınırlarını zorlayan bir deneyime dönüşecek. Eksikliğiyle tamamlanan her satırda, hayatın anlamı ve insanlığın karmaşıklığı yankılanacak.

Eksik; kayıp parçaları bulmanın, hayal etmenin ve duygusal deneyimleri paylaşmanın derinliğini keşfetmenin bir davetiyesi. Bu kitap, sizleri sıradanlığın ötesine taşıyacak ve eksikliklerin fazlalığını tanımlamanıza yardımcı olacak.


Basım Ayı/Yılı : 8/2023
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 114
Ağırlık : 114
En / Boy : 13,5 / 19,5
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı