Aaa!.. Piknik!
Aaa!.. Piknik!

Aaa!.. Piknik! (9789752893818)

0,00
Fiyat : ₺32,80

Piknik neredeyse üç bin gündür sürüyor. Şehrazat soluklu. Günden geceye, kareden kareye yatay hikayeler kuruyor. O büyük şerit tıka basa dolu: İnsanlar, olaylar, zaman, söz, sessizlik, kahkaha, iç daralması, şüphe, gökyüzü, aynalar, bilinen ve bilinmeyen sayısız işaret, korku, ve umut. Piyale Madra, bu dünyanın içinde bir başka dünya çiziyor. Orada, hem bu vaktin ortasında yaşıyoruz, hem de vaktin farklı bir boyutunda: Bizi çekip kendi atmosferinde alıkoyuyor. Piknik; kendi fiziğinde, kendi metafiziğinde tartıyor. Oysa şimdi, alışılmış akışının dışında bir "hal" de karşımıza çıkıyor. Piknik: Bir yerde başlayıp bir yerde biten bu toplam öylesine ustalıkla bütünlüğünde kotarılmış ki, kendisinden sonsuzluk kipini gene esirgememiş: Bir yerde başlayıp bir yerde bitmiyor da.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 109
En / Boy : 19,5 / 23,5
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Tarihi : 3.2007

Benzer Ürünler

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 130
  En / Boy : 24 / 22,5
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : .2013
  ₺89,25
 • Kötü hafıza yoktur, eğitilmemiş hafıza vardır.
  İş, eğitim ve günlük hayatta güçlü bir hafızaya sahip olmak çok önemlidir. Profesyonel Karikatürist ve Hafıza Geliştirme Eğitmeni Bülent Oktay tarafından hazırlanan “Karikatürlerle Hafıza Geliştirme ve Kolay Hatırlama Teknikleri” kitabı, en kolay, en etkili ve en eğlenceli hatırlama ve hafıza geliştirme yöntemlerini karikatürlerle açıklamaktadır.

  Yaşınız ve mesleğiniz ne olursa olsun, bu kitapla siz de hafıza geliştirme ve hatırlamanın ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunu göreceksiniz.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 127
  En / Boy : 13,5 / 21
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 12.2015
  ₺0,00
  ₺30,00
 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 42
  En / Boy : 20,5 / 20
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : .1999
  ₺1,50
 • Bu kitabın yazarı sensin.
  Bu kitabın yazarı benim.

  Sen, ben, yan sokaktaki lokantada yirmi küsur bardağı düşürmeden taşımaya çalışan garson, elinde bir bezle, şefinin bakışları altında, boşalan her masaya hiç vakit kaybetmeden koşturan komi, müşterisinin kibir saçan uyuz bakışları karşısında kahveye tükürmemek için kendisini zor tutan barista, harçlığını çıkarmak eli ojeli, saçı permalı akranlarına her öğleden sonra hizmet eden garson kız… Bizler mülksüzüz. Bizler kazandığımız parayla kendimize ait vintage kafeler, vejetaryen restoranlar açamayacağız. Butik otellerimiz olmayacak. Sahip olduğumuz tek sermaye alın terimiz. Satabileceğimiz tek şey zamanımız. Bizler çalışmak zorunda bırakılanlarız. Toplum, bizim emeğimiz üzerinde yükseliyor.

  Biz işçilerin emeği ve kanı üzerinde!


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 96
  En / Boy : 14 / 22
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 2.2016
  ₺30,81

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 74
  En / Boy : 19,5 / 12,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 11.2008
  ₺52,50
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı