New York’un İnsanları: Öyküler
New York’un İnsanları: Öyküler

New York’un İnsanları: Öyküler (9786052992524)

0,00

New York’un İnsanları: Öyküler, New York sokaklarında beş yıl süren yenilikçi bir çalışmanın ürünüdür. Bu beş yılda Brandon Stanton sokakta durdurduğu on binden fazla yabancıyla röportaj yapıp onların fotoğraflarını çekmiş ve bunları Humans of New York isimli blogunda paylaşmıştır. Bu kitapta ise fotoğraflara eşlik eden röportajlar daha da derinleşiyor ve bloga ün kazandıran içten anlatımı ortaya koyuyor. Bazıları muzip, bazıları yürek parçalayan bu öyküler, çeşitli sosyal medya platformlarında on beş milyon kişi tarafından takip edilmiştir.

“Irk, yaş, cinsiyet ve sosyal sınıf ayrımı gözetmeyen bir karışım… Her sayfası bir sürpriz.”

- Kirkus Reviews

“Stanton’ın yaptığı röportajlar, en saf anları ve genelde affı olmayan bir şehrin insanlarının karşılaştığı zorluklar ile zaferleri gözler önüne sermesi açısından mükemmel.”

- The Atlantic

Brandon Stanton, Humans of New York isimli blogun ve çoksatan kitabın yazarıdır. Beş yıl boyunca New York sokaklarında binlerce insanı fotoğraflayıp onlarla röportaj yapmıştır. 2014’te Birleşmiş Milletler işbirliğiyle on iki ülke gezmiştir. 2015’te Oval Ofis’te Başkan Obama’yla görüşmüştür. Time dergisi tarafından internetteki en etkili otuz kişiden biri olarak tanımlanan Brandon, Georgia Üniversitesi mezunudur ve New York’ta yaşamaktadır.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 432
En / Boy : 17,5 / 22,5
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Tarihi : 12.2017

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı