Turkuaz Espadriller - Beta Ayakkabı’nın Hikayesi
Turkuaz Espadriller - Beta Ayakkabı’nın Hikayesi

Turkuaz Espadriller - Beta Ayakkabı’nın Hikayesi (9786254142062)

0,00


“Yıllar önce bir makine parçası bulmak için yola çıktığımda, ansızın yağmaya başlayan şiddetli yağmur yüzünden önümü göremez hâle gelmiştim. Bir anda kara bulutların arasından çıkan güneşle gökkuşağı bana ışık olmuş, yolumu bulmamı sağlamıştı.Şimdi de camdan esen rüzgâr acılarımı alsın, arada yüzüme vuran güneş bana yine ışık olsun istiyorum.”

 

Turkuaz bir espadril tüm hayatı değiştirebilir mi? Ercan İkiışık, ayağında turkuaz espadrilleri olan Aylin Hanım’a ilk görüşte âşık oldu. Sonrasında Aylin Hanım’la evlendi, iki kızı oldu ve bu turkuaz espadriller sayesinde tüm iş hayatının dönüm noktası olan Beta Ayakkabı’yı kurdu.

 

Dışarıdan bakanlar Ercan İkiışık’ın ne kadar da mutlu ve şanslı olduğunu ileri sürebilirler. Ama onun için her şey bu kadardan ibaret değildi. Zaferler sunan hayat aynı zamanda onun canını da yaktı. Önüne çıkan engeller hayallerinden bir bir vazgeçmesine neden oldu. Her şeye rağmen ne kadar zorluklarla karşılaşsa da dünyasının rengârenk olduğunu vurguladı, hayatını acısıyla ve tatlısıyla kabul etmesini bildi.

 

Tüm bir hayatı samimi şekilde ele alan Turkuaz Espadriller, bir girişimcinin neler yapması gerektiğini söylüyor, zaferlerin yanında yenilgileri de okura gösteriyor. Ercan İkiışık’tan geçmiş yıllara, aile bağlarına, dostluğa ve aşka dair dokunaklı bir hayat öyküsü.
 


Basım Ayı/Yılı : 2022
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 204
Ağırlık : 204
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı