Red Kit Sayı: 22 Kara Tepeler
Red Kit Sayı: 22 Kara Tepeler

Red Kit Sayı: 22 Kara Tepeler (9789750816239)

0,00
Marka : Goscinny
Fiyat : ₺44,00

Amerikan Senatosu, "uygarlığın bittiği yer" olan Kara Tepeler'in ardında başlayan bitek Wyoming arazilerini değerlendirmeye karar verir. Ancak önce bir grup bilim adamını alanı incelemesi ve yerleşime uygun olup olmadığını tespit etmesi düşünülür. Bu görevin gerçekleşebilmesi için yardımına başvurulan kişi de tabii ki Red Kit olur. Bir yanda dalgın profesörler, bir yanda ateş suyuyla kolayca kandırılıp kışkırtılan Kızılderililer ve tehlikelerle dolu uzun yol; kahramanımızın işi her zamanki gibi oldukça zordur... 1963 tarihli ve Morris-Goscinny imzalı Kara Tepeler, 22. Red Kit albümü...


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 46
En / Boy : 22 / 29
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Tarihi : 4.2020

Benzer Ürünler
 • Garfield ile Arkadaşları’nın bu albümünde üç macera yer alıyor.

  Albümle aynı adlı ilk macerada Garfield postacıları canlarından bezdiriyor… İkinci macera olan Temizlikçi Robot’ta Jon evine bir robot süpürge alır. Gelgelelim bu robot Garfield ile Odie’nin rahatını fena halde bozar… Üçüncü macerada ise şişeden çıkan bir cin umulmadık taleplerde bulunur. Onun icabına yine Garfield bakacaktır.

   


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 32
  En / Boy : 20 / 27
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 3.2020
  ₺24,00
 • Yemek için yaşayan kedi Garfield, Jon’un ailesini de davet ettiği Noel yemeğinin hazırlıklarının tamamlanmasını sabırsızlıkla beklemektedir. Ne de olsa söz konusu olan yemektir. Hem de en özelinden. Ancak beklenmedik bir şey olur ve inanması zor ama Garfield kendisini masadan çok uzaklarda bulur. Üstelik halinden de memnundur! Çocuklara paylaşmanın ve başkalarına yardım etmenin önemini aşılamayı hedefleyen bu özel macera yetişkinleri de mutlulukla gülümsetecek. Çizgi filmden uyarlanan 7. kitapta "Perili Ev" adında bir macera daha yer alıyor. Garfield ile Odie bu defa da hayalet kediye yardım etmek için kollarını sıvıyor.
  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 32
  En / Boy : 20 / 27
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : 2.2013
  ₺24,00
 • Garfield çizgi filmlerinden çizgi roman haline getirilen dizinin altıncı kitabı Garfield Anne’de aslında erkek olan kedimiz anne oluyor! Üstelik yavruları da kuş! Aslında her şey, anneleri yuvadan ayrı kalan kuş yumurtalarını, sokak kedisi Harry’ye yem olmaktan kurtarmaya karar vermesiyle başlıyor. Anne kuş saatlerce dönmeyip yumurtadan çıkan yavrular Garfield’i anneleri sanınca işler iyice karışıyor... Acımasız ve bencil gibi görünen Garfield’in aslında ne kadar yufka yürekli olduğuna tanık olduğumuz sıcacık maceralardan biri. Kitapta iki sürprizli macera daha yer alıyor: Yumuşak başlı, saf Odie’nin kurtadama dönüştüğü Odie Kurtadam ile alıştığımız saflığına geri dönüp aileye farklı bir heyecan yaşattığı Sarı Şapkalı Kız.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 32
  En / Boy : 20 / 27
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : 3.2020
  ₺24,00

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 216
  En / Boy : 22 / 29
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 8.2012
  ₺44,00
 • Ayağına Diken Batan Süper Karga ve Mumuk serisiyle, usta çizgilerini çocuklarla buluşturan Selçuk Demirel, Alfabe ile yine çocuklara sesleniyor: Okumayı bilmeyenler kadar yeni öğrenenler için de eğlenceli bir yolculuk, bir 'göz alışkanlığı' vadeden Alfabe'de, alfabemizdeki 29 harf, alfabemizde yer almayan yabancı harfler ve noktalama işaretleri yer alıyor. 'Çizginin gökkuşağı' Selçuk Demirel'in 'Defter', Göz Alabildiğine As Far as the Eye Can See, Kâğıttan Kediler ve Kaleydoskop adlı eserleri de YKY etiketiyle yayımlanıyor.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 84
  En / Boy : 13,5 / 20
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 4.2014
  ₺37,90
Çerez Kullanımı