Kopya Ölüm
Kopya Ölüm

Kopya Ölüm (9786254143953)

0,00


“Ölüm serisini doğru biçimde övmeye kelimeler yetmez.”
‐The State
 
Modern plastik ve rekonstrüktif cerrahinin öncüsü Dr. Wilfred B.
Icove ofisinde ölü bulunur. Kalbine aldığı tek bir neşter darbesiyle ürkütücü bir titizlikle öldürülmüştür. Olay yerinin tertemiz olması karşısında şaşkına dönen Eve Dallas, profesyonel bir cinayetten şüphelenir. Güvenlik diskleri baş döndürücü güzellikte bir kadının cinayet saatinde son derece sakin bir şekilde binaya girip çıktığını
göstermektedir.
 
“Dr. Kusursuz” olarak bilinen Icove, hayatını ailesine ve işine adamıştır. Ancak sicili Dallas’a göre fazla temizdir. Adamın bir şey sakladığını tahmin eder ve babasının çalışmalarını devam ettiren oğlunun bunun ne olduğunu bildiğinden şüphelenir.
 
Kocası Roarke arka planda çalışırken, Dallas karanlık içgüdülerini dinleyerek Icoveların geçmişine iner. Orada kusursuzluğa ulaşmaya kararlı, doğa kanunlarını, bilimin sınırlarını ve etik ilkeleri hiçe sayan insanlarla karşılaşır...
 
“Nora Roberts bu kez bilimkurgu öğelerini –estetik ameliyatlar, klonlama, bilim etiği ve ölümlülüğün geleceğini– olay örgüsüne katarak Ölüm serisine güçlü bir adrenalin dozu enjekte ediyor.”
- Publishers Weekly
 
“Bu muhteşem serinin 21. romanı, bu kitapları birinci sınıf yapan karanlık bir dram, karmaşık karakter dinamiği ve geleceğe ait büyüleyici detaylarla dolu. Eve ve Roarke arasında süregelen aşk hikâyesi daha da zenginleşirken Eve’in hayatındaki herkesin ilişkileri gelişmeye devam ediyor.”
- RT Book Review


Basım Ayı/Yılı : 6/2023
Basım Yeri :
Baskı Sayısı :
Sayfa Sayısı : 412
Ağırlık : 412
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı