Kavga Gereksiz! Birlikte Kazanabiliriz (9786052969472)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺45,00
İndirimli : ₺33,75
Tahmini Teslim Süresi : 10 Gün
₺5,63 'den başlayan taksitlerle

Kavga Gereksiz! Birlikte Kazanabiliriz… Şükrü Özgür’ün mesleki ve hayat tecrübeleriyle yazdığı yazılar ve yaptığı konuşmaların bir seçkisi olan Akıllı Öfke Saldırgan Öfkeye Karşı kitabının devamı sayılabilir. Kitap, yazarın Mühendislik, Yöneticilik, Danışmanlık, B. Denetçilik, Eğitim ve İş Güvenliği uzmanlığı alanlarında; sorunları kavga yerine akıl yoluyla çözmenin öneri ve/veya örnekleri hakkındadır.
Şükrü Özgür diyor ki:

Profesyonel iş hayatım ve danışmanlığım sürecince sadece ben kazanımcı insanlarla çalışmak zorunda kaldım, çalışmaya da devam ediyorum. Böyle insanlar, ortaklaşa kazanmanın daha kazançlı olduğuna dair tekliflerimi geri çevirmediler. Bu tekliflerimin onlar için ret edilemeyecek olduğu sır değildi. Böylece gerek iş gerekse sosyal hayatta, olmaz denilen olayların oluşuna şahitlik ettim. Buna benzer tecrübelerim, çok çalışmanın değil akıllıca çalışmanın başarıya götürdüğünü anlamamı sağladı.

Zamanla, bilgimi ve edindiğim tecrübelerimi kitaplaştırma fikri doğdu. Zamandan ve mekândan bağımsız olarak, iş ve gündelik hayattaki sorunları oyun teorisi kurallarıyla çözebilen bir eylem modeli ortaya çıktı. Kişileri ve kurumları başarıya taşıyacak kanunlarla “Kazan & Kazandır Eylem Planı” Kakep ortaya çıktı. Sonuçta Kakep modelini uygulayan işletmelerin Sıfır Kaza, Sıfır Hastalık, Sıfır Hata hedeflerine her zamankinden daha fazla yaklaşmaları bu kitabın yazılmasını hızlandırdı.

Biliyorum ki, bu kitabın okurları da tıpkı benim gibi iş ve gündelik yaşamda, sadece ben kazanımcı insanlarla çalışmak, arkadaşlık, komşuluk etmek hatta aynı hayatı paylaşmak zorunda kalıyorlar.Hatta argo tabirle günümüzde birbirinin altını oyan insanlarla her gün karşılaşıyor olmamız hiç de şaşırtıcı değil! Kim olursa olsun, kavgaya gerek duymadan, ortaklaşa kazanmanın modeli artık hazır! Uyguladım. İyileştirdim. Kolayca kullanabilirsiniz!

Diğer yandan, Sıfır Kaza, Sıfır Hastalık, Sıfır Hata hedefinin her kurum/işletme/organizasyon için olmazsa olmaz olduğunu düşünenlerdenim. Böyle organizasyonların orta/uzun vadede her zaman başarılı olduğuna dair örnekler her geçen gün artıyor. Sıfıra ulaşmak çoğu kez mümkün olmayabilir. Gene de, sıfıra yaklaşma sürecinde elde edilecek kazanımlar umulduğundan yüksek olabiliyor!

Sıfır Kaza, Sıfır Hastalık, Sıfır Hata hedeflerine ulaşmada kazan& kazan kanunlarını harekete geçirmeye elinizde tuttuğunuz kitap kadar yakınsınız! Bu kitabın, iş ve gündelik hayattaki sorunlarınızı daha hızlı, kolay ve düşük maliyetle çözme konusunda sizi harekete sevk edeceğine inancım tam!

‘Kavga Gereksiz! Birlikte Kazanabiliriz’ Kanunlarının kendi temel prensipleriniz ve kırmızıçizgilerinize zenginlik katacağını düşünüyorum. Kazan & Kazandır Eylem Planlarınızı hayatınıza kattığınızda, etkilerine inanamayacak, iş, aile ve arkadaş çevrenizde daha başarılı, mutlu, huzurlu olmanın keyifli dünyasına adım atacaksınız…

Keyifli okumalar…


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 384
En / Boy : 13,5 / 19,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 7.2018