Justice League Cilt 2 - Hainin Yolculuğu
Justice League Cilt 2 - Hainin Yolculuğu

Justice League Cilt 2 - Hainin Yolculuğu (9789750831485)

0,00

“Geoff Johns, eski efsanevi JLA düs¸manlarına yakıs, acak yeni bir kötü adam yaratıyor. Jim Lee de hala çizgi roman endüstrisinin en görkemli ve güçlü süper kahramanlarını çiziyor.”

- IGN

“Jim Lee çizgi roman sanatının en önde gelen çizeridir.”

 - Craveonline

Justıce league, iyilik adına şimdiye kadar dünyanın gördüğü en büyük güçtü. Ama herkes onlara aynı gözle bakmıyordu.

Kötülüğe karşı hiç bitmeyen savaşları, süper güçlü ve kostümlü tarafların ötesinde kayıplar ve ölümlerle sonuçlanıyordu. Justice League’in masum hayatları koruma çabaları herkesi kurtarmaya yetmiyordu. Dünya’nın şampiyonları, en büyük zaferlerinin en büyük yenilgilerinin tohumlarını ektiğinden habersizdi. Çünkü trajediyle yüz yüze geldikten sonra, bir zamanlarki hallerinden daha yüce bir varlık olarak yeniden doğanlar sadece kahramanlar değildir. Kötüler de bu yolculuğa çıkabilir.

Ve onlar bu karanlık yola çıktıklarında, o yolculuğun sonu Justice League’in yok oluşu olabilir. Geoff Johns (Green Lantern) ve Jim Lee’den (Batman: Hush) oluşan New York Times Çok Satanı ekibine, çizerler Gene Ha (Top 10) ve Carlos D’Anda (Deathblow) Justice League: Hainin Yolcuğu için katılıyor. Dünyanın en büyük süper kahramanları karanlığın kalbine inen bu yolculuktan kurtulabilecekler mi? Bu hikaye DC Comics tarihin en şok edici ve şaşırtıcı anlarından biriyle bitiyor!


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 172
En / Boy : 16,5 / 26
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Tarihi : 5.2018

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı