İnsan Sanatı (9786059780728)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺25,00
İndirimli : ₺18,75
₺3,13 'den başlayan taksitlerle

Nitelikli ve Etkikli İnsan Olmak

İnsan evrende en mükemmel varlıktır. Ancak insan olmak sadece insan bedeni taşımak değildir. Gerçek anlamda insan olmak; karakter ve kişilik sahibi, alçakgönüllü ve hoşgörülü; dürüst ve güvenilir, bilgili ve erdemli; sözü dinlenir, sevilen ve sayılan, örnek alınan, olgun ve saygın iyi bir “insan” olmaktır. Bu yüzden “insan olmak” bir sanattır.

Hayatta başarılı ve mutlu olabilmek için öncelikle insanı anlamak ve tanımak, insan sanatını öğrenmek gereklidir. Çünkü insanı tanıyan, insanın ruhsal ve sosyal yapısını bilen; iletişim becerilerini geliştiren; insanlarla iyi ilişki ve iletişim kurabilen insanlar hayatta daima başarılı ve mutludurlar.

Bu Kitap’ta; başarılı ve mutlu, nitelikli ve etkili, örnek ve üstün, iyi bir “insan” olmanın yol ve yöntemleri ile sosyal yaşamda ve iş hayatında başarılı insan ilişkileri ve davranış biçimleri; olumlu ve etkili imaj, iletişim ve izlenim yöntemleri; güzel ve etkili konuşma ve ikna etme becerileri; toplum ve topluluk önünde etkili konuşma teknikleri; mutlu bir evlilik ve aile yaşamı Yazar’ın 40 yıllık bilgi ve birikiminin ürünü olarak uygulamaya yönelik örneklerle anlatılmış ve açıklanmıştır.

İnanıyoruz ki; bu Kitabı okuduğunuzda, önerilen ilke ve yöntemleri uyguladığınızda iş hayatınızda ve sosyal yaşamınızda olumlu bir gelişme olacaktır.

Başarınız ve mutluluğunuz en içten dileğimizdir.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 352
En / Boy : 13,5 / 20
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 5.2016