Göktürkler
Göktürkler

Göktürkler (9786057029850)

0,00


Zengin yahut fakir, gelişmiş yahut geri kalmış her milletin en önemli zenginliği insan kaynağıdır. Bu kaynağın sürekliliğini sağlayan ise çocuklar ve gençlerdir.

Dolayısıyla yeni nesillerin gerek fiziksel gerek ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yapılan çalışmaların, verilen emeklerin, harcanan enerjilerin kutsal bir yönü vardır.

Ülkemizde son yıllarda çocuklar için hazırlanmış nitelikli ve ilgi çekici yayınlar peş peşe neşredilmektedir. Bu yayınlardan birisi de hâlihazırda elinizdeki bu çocuk romandır.

Büyük Türk milletinin aydınlık geleceğinin müjdecileri olan sevgili çocuklar, gençler! Unutmayın ki hepiniz birer Türk bayrağısınız! Bayrağı, lekelememek, kirletmemek, yere düşürmemek için kendi kültür hazinelerinizden beslenmeniz büyük önem arz etmektedir.

Milletimizin evlatlarına, bugüne kadar keşfedilebilmiş olan en eski Türk metinleri ve Türk tarihinin altın çağlarından birini teşkil eden Göktürk Kağanlığı ile tanıştıracak olan bu eser; özgün kurgusu ve sürükleyici anlatımı ile elden ele dolaşacak bir hazinedir.

Keyifli okumaklar…

Dr. Fatih Keskin


Basım Ayı/Yılı : 2023
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 5
Sayfa Sayısı : 96
Ağırlık : 96
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı