Burada Sensiz Çok Eğleniyorum
Burada Sensiz Çok Eğleniyorum

Burada Sensiz Çok Eğleniyorum (9786052998366)

0,00

Bu, Tersten Yaşanan Bir Aşk Hikâyesidir.

Richard Haddon Güzel Bir Hayata Sahiptir: Bir Fransız Olan Güzel Ve Başarılı Eşi Anne Her Konuda Ona Destek Veriyordur Ve Camille İsminde Tatlı Bir Kızları Vardır. Üstelik Paris’teki İlk Sergisi Büyük İlgi Görmüştür. Buna Karşın Birçoğunun Yalnızca Hayalini Kurabildiği Bu Hayattan Sıkılan İngiliz Adam, Mutluluğu Başka Birinde Bulduğunu Sanır Fakat Uzun Sayılabilecek Bir İlişkinin Ardından Kadın, Bir Gün Onu Başka Bir Adam İçin Terk Eder. Richard Bir Yandan Bu Durumu Kabullenmeye Çalışırken Karısının Hamileliği Sırasında Aşklarının Sembolü Olarak Yaptığı Tablonun Da Satıldığını Öğrenir. Bunun Üzerine Bir İçsel Hesaplaşmaya Giren Richard Aslında Hâlâ Anne’e Âşık Olduğunu Anlar Ve Ailesini Eski Günlerine Kavuşturmak İçin Çabalamaya Karar Verir. Ancak Bu Esnada Anne’in Eline, Richard’ın Evlilik Dışı İlişkisine Dair Gerçeklerin Yer Aldığı Bir Mektup Geçer. Richard’ın Anne’in Sevgisini Ve Saygısını Geri Kazanmak İçin Çok Çaba Sarf Etmesi Gerekecektir.


“Evlilik Hayatında Yaşanması Muhtemel Olaylar burada Sensiz Çok Eğleniyorum’da Başarılı Bir Şekilde Anlatılıyor. Bu Kitap İnsanlara Eşlerinin Ve Beraber Kurdukları Hayatın Değerini Anlamaları İçin Bir Hatırlatıcı Niteliğinde Olacak.”
Real Sımple

“Maum Kitabında Çok Eğlenceli Bir Dil Kullanmış. Sanattaki Gösterişe Dair Gözlemlerini De Hicivden Faydalanarak Başarılı Bir Şekilde Aktarmış. ilgi Çekici.”
The New York Tımes Book Revıew

“Aşk Ve Sadakat Üzerine Eğlenceli, Dokunaklı Ve Bilgece Yazılmış Bir Roman. burada Sensiz Çok Eğleniyorum’u Okuduktan Sonra Kendinize Ve İlişkinize Dair Tekrar Düşüneceğiniz Konular Olacak.”
People

“Kitabın Konusu Kadar Olayın Geçtiği Yer Ve Tasvirler De Dikkat Çekiyor. Courtney Maum Gerçekten Yetenekli Bir Yazar; Herkesin Yaşayabileceği Bir Meseleyi Eğlenceli Ve Dürüst Bir Şekilde Ele Almış.”
The Washıngton Post

“Aşk Ve Evlilikle İlgili Harika Bir Hikâye. Oldukça Etkileyici Ve Okuması Keyifli.”
Today Show 

“Courtney Maum Edebiyat Dünyasına Bilgece Yazılmış Ve Eğlenceli Bir Romanla Giriş Yapıyor. Richard Haddon Hatalarına Rağmen Nefret Edilmeyecek Bir Erkek Başkahraman Olarak Karşımıza Çıkıyor. Maum’un Bu Kitabını Ve Keyifli Betimlemelerini Zevkle Okuyacaksınız.”
Glamour

“Bir Erkeğin Orta Yaş Saçmalığı Etkileyici Ve İlginç Bir Şekilde Ele Alınıyor. İlk Başta Dikkatinizi Çeken Kitabın Konusu Olsa Da Sizi Kitaba Asıl Bağlayan Şey Karakterler Olacak. Maum Kusurlu Ama İyi Niyetli Ve Sevimli Bir Başkarakter Yaratmayı Başarmış. Sonuç Olarak Bu Daha İyi Biri Olmak İçin Her Şeyi Yapmaya Hazır Bir Erkeğin Öyküsü Ve Siz De Kendinizi Onun Bunu Başarmasını Dilerken Bulacaksınız.” 
Elle

“İhanet, Affetme Ve De Aşka Dair Sürükleyici Bir Roman.”
O Magazıne

“Eğlenceli Ama Bir O Kadar Da Duygusal… Güç Durumdaki Evliliklerde Yaşanabilecek Olaylara Dair Bilgece Ve Açıklayıcı Görüşlere Yer Verilmiş. Birçok İnsana Hitap Edecek Bir Roman.”
The Wall Street Journal 

“Maum’un Kitabı Aşka Ve Evliliğe Dair Değindiği Sorunların Yanı Sıra Oldukça Duygusal Bir Kitap. Karakterlerin Çok Tanıdık Gelecek Zaafları Ve Yapmış Oldukları Hataları, Okurların Onlarda Kendilerinden Bir Parça Bulmasını Sağlayacak.”
Brooklyn Daıly Eagle

“Burada Sensiz Çok Eğleniyorum’un Okunmasının Keyifli Olmasını Sağlayan Unsur Sadece Aşkla Ve Kaybetmeyle İlgili Olması Değil, Aynı Zamanda Yan Karakterlerin Alışılmadık Olmaları, Richard’ın Bir Sanatçı Olarak Kendini Yeniden Keşfetmesi. Maum’un Bu İlk Kitabının Temelinde Önemli Bir Soru Yatıyor: İhanetten Sonra Bir İlişki Nasıl Toparlanır Ve Nasıl Daha Düzgün Biri Olunur?”
Neal Thompson 


Courtney Maum brown Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat Ve Fransızca Tercümanlık Okudu. Ardından Beş Yıl Boyunca Fransa’da Yaşadı, Orada Parti Organizatörlüğü Yaptı. Bugün Berkshires, New York Ve Paris Arasında Mekik Dokuyor; Yaratıcı Marka Strateji Uzmanı Ve Köşe Yazarı Olarak Çalışıyor.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 352
En / Boy : 13,5 / 21
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 6.2020

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı