Bana Her Şeyi Anlat
Bana Her Şeyi Anlat

Bana Her Şeyi Anlat (9786254143229)

0,00


Arkadaş edinmek zorundasın. En önemlisi bu. Onlar olmadan

başarılı olamazsın. Rol yap, Malin. Normalmişsin gibi davran.

Arkadaşı olmayan biri güçsüz sayılır. Günün birinde başarılı mı olmak istiyorsun? Etrafını bir orduyla kuşat, sevil ve saygı gör, işte o zaman başarılı olursun...

 

Malin Ahlberg travmatik çocukluk deneyimlerinden uzaklaşmak için evinden olabildiğince uzakta bir üniversite deneyimi

yaşamayı tercih eder. Sekiz yaşındayken şahit olduğu erkek kardeşinin vefatının acısını bir türlü atlatamaz. Peki, bu talihsiz bir kaza mıdır? Malin, ailesine oğullarının ölümünün acısını unutturmaya kararlıdır. O zamandan beri mükemmel evlat olmak için elinden geleni yapar.

 

Okulda mükemmel sonuçlar alır, okuldaki arkadaş grubunun önemli bir parçası ve tüm üyelerinin sırdaşı olur. Ancak

rahat bir öğrenci hayatı görünümü, ciddi çatlaklarla yavaş yavaş bozulur. Belki de her arkadaşın bir sırrı vardır ve Malin en korkunç olanı saklamaktadır.

 

Değer verdiği insanların acı çekmesine öylece seyirci kalamaz ve bunu kendi başına yapamayacak kadar zayıf olanları savunmayı hayattaki bir görevi hâline getirir. Onları ne pahasına olursa olsun, hiçbir şeye ve kimseye aldırmadan savunmaya niyetlidir... Ama bu gerçekten değer kavramı bilmeyen birinin hayatını etkileyebilir mi? Bir insan, nefretle karşılaşmadan, gerçekten etrafındakilerin hayatına müdahale edebilir mi? Ya Malin aslında yardım ettiğini sanıyorsa?

 

Cambria Brockman, baştan çıkarıcı bir başkahramanın sayısız

katmanının özüne inen büyüleyici ilk eserinde dostluk, kalp ağrısı ve ihanet hikâyesiyle nefes kesen bir ortama hayat veriyor.


Basım Ayı/Yılı : 2023
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 416
Ağırlık : 416
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı