Ariba
Ariba

Ariba (9786258051018)

0,00


Evrendeki her şey baharla yeniden uyanışa başladı. Soladere Vadisi; suyuyla, çiçekleriyle, kokusuyla canlılara teslim olmuştu. Vadi her şeyin zamanını biliyordu. Gelecek her güzelliğe hazırdı. Hiç acelesi yoktu. Sadece zamana teslim olmak yeterliydi. Vadideki yolculuğumuz uzun zaman alacak. Çok şeyi tanıma fırsatımız olacak. Acele etmeyin. Vadideki güzelliklerin hepsine hemen sahip olmaya kalkışırsanız, çok şeyden mahrum kalırsınız. Yorulmayın, sefer kuvvetli kalmayı gerektirir. Temiz bal için temiz beslenmek önemlidir. Arılar, akbabalar gibi değildir. Leşe konmazlar.

Büyük buluşma başlıyor. Bu, arayanlar ve arananların buluşmasıdır.
“Yumurta canlı organizmadır. Dışarıdan kırarsanız canlı organizmayı yok edersiniz. Bununla sadece omlet ve menemen yaparsınız. Yumurtayı içeriden kırarsanız canlı bir hayatı başlatmış olursunuz. Esas olan yumurtayı içeriden kırmaktır.”

Prof. Dr. Ali KAYA

“Öğretmen F, arı ailesinden yola çıkarak; çocuklarımıza aile sevgisi, yardımlaşma, iş başarımı ve ruhlarında bahar güzelliğinin esintilerini hissettirme çabası içerisinde olurken, yine hep eğitici ve öğretici olmayı sürdürüyor.”

Namık KAVRAAL…Eğitimci

“7’den 70’e herkesin payına ders çıkaracağı bir kitap, Farklılık, üretmek, üretken, mutlu olmanın güzelliği öğretiliyor.
Her sayfasında yeni bir macera. Her sayfasında farklı bir kendini buluş.”

Halil İbrahim KAYA… Öğretmen / Eğitim Koçu

 


Basım Ayı/Yılı : 12/2021
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 75
Ağırlık : 75
En / Boy : 13,5 / 19,5
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı