Travma
Travma

Travma (9789755670355)

0,00
Fiyat : ₺150,00

 
Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 960
En / Boy : 21 / 28
Kağıt Cinsi : Kuşe
Basım Tarihi : .2006

Benzer Ürünler
 • Geçmişin olumsuz olaylar ve olumsuz duygularla yüklü zindanlarını kırıp güzel bir geleceğe kanat çırpabilirsiniz.

  Bu kitap size kendi geleceğinizin mimarı olmayı öğretiyor.

  Hayatınız bir sanat eseri olabilir.

  Hayatınıza iyiyi güzeli, bolluk bereketi çekebilirsiniz.

  Bu kitaptaki yazı ve önerileri uyguladığınızda duygusal dönüşüm ve ruhsal gelişim yolculuğuna çıkabilirsiniz.

  Bu kitapla hedeflediğiniz geleceğin kapılarını aralayabilirsiniz.

  Bu kitap büyük farkındalık oluşturuyor. Bilinçlenmenin, ince idrakin, doya doya yaşamanın kapılarını aralıyor.

  Topyekun kitaba baktığımızda içinde içsel değişim nasıl başarılacak, içimizdeki mutluluk, şifa ve sevgi güçleri nasıl hayata geçirilecek, özlediğimiz, hayalini kurduğumuz hayatın kapıları nasıl aralanacak bunlara dair yönlendirme, ipuçları, bilgi bulunduruyor. İçsel değişim ve içsel saf şifayla, zihinsel farkındalıkla okuyanı buluşturuyor.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 200
  En / Boy : 13 / 19,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 6.2016
  ₺105,00
 • İleri Anti-Aging tedavi yaklaşımlarını ilk uygulayan hekimlerden Uzm. Dr. Serap Erdem, beslenme ile hücresel hormonal fonksiyon bozuklukları arasındaki yakın ilişkileri, bilimsel gerçeklerle sağlıklı yaşamın ABC’sini anlatıyor.

  Bilimsel verilere göre insan ömrü 120 yıl dolayındadır, ancak çocukluk yıllarında başlayan yanlış yaşam biçiminden dolayı, bu sürenin yaklaşık yarısı kullanılmakta, üstelik yaşamın son yılları da sağlıksız ve kalitesiz geçmektedir.

  •  Neler insanı çabuk yaşlandırıyor?
  •  Yaşlanmayı nasıl geciktirebiliriz?
  •  İleri yaşlarda da nasıl genç ve sağlıklı kalabiliriz?

  Anti-Aging ve Regeneratif tıp insana bütüncül yaklaşan yeni bir tıp eğitim konusudur.

  Yaşlanmayı geciktirmek, durdurmak, hatta yaşlanma sürecini tersine çevirip gençleşme ve rejenerasyon denilen yenilenme sağlamak için uygulanan tüm tedaviler ve alınan önlemler, Anti-Aging tıbbını oluşturur. Bu kitapta, gençliği ve enerjiyi yeniden kazanmak, daha sağlıklı, kaliteli ve uzun bir yaşam sürmek için gereken tüm bilgileri bulacaksınız.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 147
  En / Boy : 14 / 21
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 7.2016
  ₺78,75
 • Yaşam tarzımızı düzenleyebilir, doğru bilgiler ile kanser korkusunun üstesinden gelebilir ve kanser olmadan yaşayabiliriz. Bu bilgilerimizle çocuklarımızı, gelecek nesilleri de kanserden koruyabiliriz.

  Kanser yapan nedenlerle kanser riskini arttırabilecek olanları iyi ayırt etmezsek, yaşamımız tam bir kabusa dönüşebilir. Ne yiyeceğini ve ne yapacağını bilemeden, her duyduğuna inanarak korku içinde yaşanamaz.

  Kansersiz bir yaşam, bilinçle, doğruları öğrenerek ve yanlışlardan kaçınarak gerçekleşecektir.

  Zamanın, sağlığın, yaşamın değerini bilerek, doğru bilgileri anlamaya ve uygulamaya çalışmak önemlidir.

  İşin sırrı dengededir. Bu dengeyi bozan önerileri ve söylenenleri iyice araştırmadan kabul etmeyin. Unutmayın ki kansersiz yaşam hayal değildir, kanseri önlemek, tedavi etmek ve yeniden sağlığa kavuşmak da…


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 86
  En / Boy : 13 / 19,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 3.2017
  ₺52,50
 • “Bütüncül tıp yaklaşımında sağlık sorunlarının tek bir organın veya sistemin hastalığından ziyade, vücudun bütününde bir soruna bağlı geliştiği kabul edilmektedir. Bu görüşe inanmam nedeni ile hastalıklarda tıbbi tedavinin yanı sıra beslenme tarzı, yaşam tarzı, gıda takviyeleri ve bitkisel destekleri de içeren bir kitaba büyük ihtiyaç duyulduğunu gördüm. Yıllarca yaptığım araştırma ve bilgilerimi sadece sağlık çalışanlarına değil, bütün insanlara açık ve anlaşılır bir şekilde sunmam gerektiğine inandım. Ancak bu şekilde beni destekleyen ve inanan insanlara hak ettikleri hizmeti verebileceğimi düşündüm…”

  - Prof. Dr. Canfeza Sezgin

  Allah dert verip derman aratmasın… Neredeyse, tüm hastaların ve hasta yakınlarının dilinden düşürmediği bir duadır bu! Elinizdeki kitap, belki bu duaların karşılığı olarak ortaya çıktı. Hastalık derdine derman ararken doğru bir yol izlemek adına ‘tam’ bir şifa kaynağı...

  İç hastalıkları ve tıbbi onkoloji uzmanı olan Prof. Dr. Canfeza Sezgin, binlerce bilimsel yayını tarandıktan sonra, hekimlik tecrübelerini de katarak 2000’i aşkın referansla bu kitabı yazdı.Tam Şifa bu anlamda hem dünyada hem de ülkemizde bir ilk!

  Gerek kapsamı, gerek kolay anlaşılır sistematiği gerekse iyileştirici faydası açısından bir ilk.

  A’dan Z’ye tüm hastalıklara karşı bütüncül korunma zırhı artık elinizde! Tam şifa sizin elinizde! İyileşmenin anahtarı artık sizde! Elinizden düşürmeyin!


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 952
  En / Boy : 15,5 / 23
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 3.2016
  ₺337,50
 • Hayatınız Boyunca Yanınızda Olacak Manevi Bir İlkyardım Çantası

  Dr. Alexander Loyd, 2001 yılında tüm hastalıkların ve rahatsızlıkların %95'ine sebep olan kaynağı ortadan kaldırmanın yöntemini keşfetmiştir. Bu keşfe göre sinirsel bağışıklık sistemimiz, bedenimizde yolunda gitmeyen her şeyi iyileştirme yetisine sahiptir. Ve Dr. Loyd'un bulguları, İyileşme Şifresi adı altında kolay uygulanan bir yönteme dönüştürülmüş, binlerce insan tarafından hayata geçirilerek hem fiziksel hem de duygusal konularda gelişimin ve başarı hikâyelerinin başlangıç noktası olmuştur.

  • Elinizde tuttuğunuz "Evrensel İyileşme Şifresi" sayesinde, her gün birkaç dakikanızı ayırarak sorunlarınızın üstesinden gelmek için sadece kendinize ihtiyaç duyduğunuzu göreceksiniz. İyileşme Şifresi ayrıca şunları içermektedir:
  • Yaşam, sağlık ve başarının yedi sırrı.
  • Gündelik stresi etkisiz hale getirmek için on saniyelik Anında Etki tekniği.
  • Kişiye özel, en derindeki sıkıntılarınızı yüzeye çıkarabileceğiniz bir program olan Kalp Atışlarındaki Değişim testi.

  Artık hakkında bilgi sahibi olduğunuz ya da henüz farkına varamadığınız sorunları ve rahatsızlıkları iyileştirmek için basit ancak anında etki yaratan bu formül hep yanınızda olacak.

  "Bu kitap için sunabileceğim en büyük övgü onu kendim, ailem ve hastalarım için kullanmış olmamdır."

  -Dr. Merrill Ken Galera

  "Dr. Alex Loyd tüm dünyada sağlık alanında devrim yaratan modern iyileştirme teknolojisini var etti. Hızla iyileşmenin ve sağlıklı kalmanın en kolay yolu bu."

  -Mark Victor Hansen, Tavuk Suyuna Çorba kitaplarının yazarı

  "Elde etmek istediğiniz yaşamdan ve sağlıklı olmaktan sizi uzak tutan her şeyi değiştirmek için İyileşme Şifresi biricik başucu kitabınız olacak."

  -Bruce Lipton

  "İyileşme Şifresi bulabildiğim en kolay ve en etkin kendini iyileştirme tekniğidir! Sorun yaşadığınız her konuda tutarlı, öngörülebilir ve hızlı bir şekilde ediyor… Başka bir deyişle, 'Bu Gerçek Bir Yöntem!"

  -Dr. Christopher Hegarty

  "İyileşme Şifresi aracılığıyla yaşamınızı dönüştürecek ve yaşantınızın her alanında önünüze engeller çıkaran tatsız sorunları geride bırakacaksınız. Okuyun ve neler olduğunu görün." ,

  -Bill McGrane

  "İyileşme Şifresi, sağlık alanında tarihteki en büyük keşiflerden biri! 40 yıllık yayıncılık hayatımda, hayal edebileceğiniz her iyileştirme yöntemini görüp test ettim fakat bu teknik, şimdiye kadar görmüş olduğum her şeyin ötesinde bir seviyede duruyor.

  -Bill Boshears


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 288
  En / Boy : 13,5 / 21
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 5.2015
  ₺110,00
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı