Moda Çizimi (9786054146932)

İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺157,41
İndirimli : ₺127,50
Tahmini Teslim Süresi : 10 Gün
₺21,25 'den başlayan taksitlerle

Moda Tasarımcıları için İllüstrasyon Teknikler

Bu kitap, yeteneklerini geliştirmek isteyen tasarımcılar ve öğrenciler için moda çizimine pratik kılavuzluk Eden ve anlaşılır bir kitaptır. Günümüz yaklaşımıyla, öğrencilere kendi stillerini geliştirmesi bakımından, bolca verilmiş ilüstrasyonları ile bu kitap adım adım rehberlik eder ve gereken yapım detaylarını sunar. Son 100 yılın önde gelen tasarımcıları ve ilüstratörlerinin bazı örneklerini gösteririr. Nasıl kadın, erkek, çocuk çizileceğini adım adım detaylarıyla göstererek modanın bütün alanlarını kapsar. Geniş çaptaki kumaşlara çeşitli yaklaşımlarla renklendirmeyi sunar.Giysi detaylarının resimli sözlüğünü, geniş çaptaki deyim listesi ve ilave okumalar listesi içerir.

Son 100 yılın önde gelen tasarımcıları ve ilüstratörlerinin bazı örneklerini gösteririr. Nasıl kadın, erkek, çocuk çizileceğini adım adım detaylarıyla göstererek modanın bütün alanlarını kapsar. Geniş çaptaki kumaşlara çeşitli yaklaşımlarla renklendirmeyi sunar. Giysi detaylarının resimli sözlüğünü, geniş çaptaki deyim listesi ve ilave okumalar listesi içerir. 1,238 ilüstrasyon ile 
Michele Wesen Bryant New York’ta Parsons School of Fashion ve the Fashion Institute of Technology de moda çizimini ve konsept geliştirmeyi öğretiyor. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesinde, Parsons paris ve Floransa da Fashion Institute of Technology at Polimoda’da misafir profösör olarak bulunmuştur.

“Çizimini ve ilüstrasyon becerisini geliştirmek isteyen her tasarımcı için ideal bir destektir”

- Tony Glenville, London College of Fashion


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 416
En / Boy : 24 / 28
Kağıt Cinsi : Kuşe
Basım Tarihi : 10.2017