İş'te Sadelik
İş'te Sadelik

İş'te Sadelik (9786057640161)

0,00
Fiyat : ₺30,00

İş yaşamımızı sarmalayan karmaşa ve kaostan kurtulmak mümkün mü?

Bitmeyen projeler, verimsiz toplantılar, e-posta bombardımanları kaderimiz mi?

Sade ve basit çalışarak daha etkin ve verimli bir iş ortamı yaratmak, böylece daha mutlu bireyler, daha başarılı işletmeler haline gelmenin yollarını adım adım anlatan bir rehber…

Otuz altı yıl profesyonel deneyimi olan bir üst düzey yöneticiden, her biri ders niteliğinde yaşanmış hikayeler, sadelik yolculuğuna çıkmak isteyenler için pratik bir uygulama kılavuzu.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 133
En / Boy : 13 / 19,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 5.2019

Benzer Ürünler

 • Basım Dili : Fransızca
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 286
  En / Boy : 16,5 / 23,5
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : .1991
  ₺36,10

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 3507
  En / Boy : 13,5 / 20
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : .
  ₺120,00

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 159
  En / Boy : 18,5 / 23,5
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : 8.2014
  ₺159,90
 • 21. yüzyıl bilişim yaklaşımları için bir rehber... 21. yüzyıl bilişimin asıl patlamasının yaşanacağı asır olacaktır. Kurumlar mevcut bilişim ve iletişim altyapılarını kullanarak yepyeni iş modelleri, hizmetler ve ürünler pazara süreceklerdir. Yepyeni sektörler, bilim dalları ve imkânlar bilişim ve iletişim sayesinde mümkün olacaktır. Bunları yapabilmek için mevcut bilişim yaklaşımları yetersiz kalacaktır. Bu kitap 21. yüzyıl bilişim yaklaşımları için bir rehber niteliğindedir. Kurumlardaki BT yöneticileri bu kılavuzu kullanarak daha iyi organize olacak, daha üretken çalışacak ve kurumun beklentilerini karşılamak konusunda daha başarılı olacaklardır. Artan olgunluklarını ölçebilecekler ve bilişim çalışmalarının meyvelerini daha sistematik bir şekilde toplayacaklardır. Özetle, bu asrın bilişim ve iletişim dev dalgası altında kalmak istemeyen, bu dalganın üzerinde kalıp, kurumlarını ileriye taşımak isteyen herkes için bir baş yapıt, bir referans modeli teşkil etmektedir. Halil Aksu 20 yıllık kurumsal bilişim danışmanlığı deneyimlerini bir model ve bir kitap içine sığdırmayı başarmıştır. Kurumsal bir ortamda olması gereken tüm bilişim fonksiyonlarına değinilmiştir. Her bir konuyla ilgili muhtelif boyutlara temas edilmiş, bunlar ayrıntılı bir şekilde tarif edilmiştir. En önemlisi de sektörden başarılı yöneticilerden kendi alanları ve vizyonları ile ilgili pek çok vaka ve söyleşi kitabın içinde yer almaktadır.
  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 409
  En / Boy : 16,5 / 24
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 3.2013
  ₺32,40
 • İş hayatında ve günlük yaşamda aslan taktiği... Aslan Kral mıdır yoksa Kral Aslan mıdır? Coğrafyacı kimliğiyle sahaya inen ve Afrika’dan Uzakdoğu’ya, Asya’dan da tarihin derinliklerine kadar aslanın izini süren Ekonomi Gazetecisi Şükrullah Dolu, 10 yıllık bir araştırmanın sonucunda, "Aslan kral değildir" diyerek bilinen ezberleri bozuyor. Çünkü aslan, hayvanlar dünyasının en büyük ve en güçlüsü değil... Hatta büyük kediler ailesinden kaplandan bile daha güçlü ve çevik değil... Buna rağmen nasıl oluyor da kral koltuğuna oturtuluyor? Yazar, bu kritik soruyu "Aslan kral değildir, kral olan aslanlardır" diye cevaplıyor. Gözlemler ve kayıtlar da bu tezi doğruluyor. Türkiye’de ilk ve tek, dünyada ise farklı boyutları olan bu çalışmada yazar; aslanlar dünyasından insan, toplum ve iş hayatına bakıyor. Aynı zamanda günlük hayata uyarlanabilecek çıkarımlar yapıyor. Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirket ve işadamlarının aslanca analizini sunuyor. "Bugünü anlamak ve yarını kurmak için aslanı tanımak gerekir" diyen yazar, aslanlar üzerinden Afrika’yı da keşfettiriyor. ‘Afrika Yüzyılı’na hazırlanmayı öneriyor.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 212
  En / Boy : 13,5 / 21
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : .2013
  ₺22,50
Çerez Kullanımı