GULİVER CÜCELER ÜLKESİNDE (9799753628173)

Tedarikçi : Timaş Çocuk
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺3,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2,40(KDV Dahil)
₺0,40 'den başlayan taksitlerle
MEB tavsiyeli 100 Temel Eserden renkli resimli 8+ yaş için hazırlanmış çocuk kitapları.

Alanında uzman çizerlerce resimlenen kitaplar kapağı, cildi ve rengârenk sayfaları ile şipşirin çocukların beğeniyle okuyacakları bir dizi oluşturduk.

Titiz bir çalışma ile pedogoglar danışmanlığında hazırlanan, onların zihinlerinde olumsuz etki bırakacak terimlerden sakındırılarak hazırlanmış metinlerle çocuklara okumayı sevdirmeyi amaçladığımız serimiz rengarenk masal ve hikayelerden oluşuyor.

Her çok bir gün bir yerde Pollyanna'yı okur, Pinokyo'nun uzayan burnuna güler, Alis ile harikalar diyarını gezer, daha büyük hayallere resimlenmiş küçük masalların kapısından girer... Onların hayal güçlerini bilinçli olarak geliştirmek, hayallerine model olmak için onlara kitap okutmak gerek...

Sizde çocuklarınızın sıkılmadan, zevkle üstelik MEB'in tavsiye ettiği hikaye ve masalları okumasını istiyorsanız, bu dizi tam size göre...
(Tanıtım Yazısından)

Babam, Notingam'da küçük bir toprak sahibiydi. Beş oğlu vardı. Bunların üçüncüsü de bendim. Babam, doktor olmamı çok istiyordu. Bu yüzden beni Londra'da ünlü bir doktor olan Bay Bates'in yanına yardımcı olarak verdi. Doktorun yanında dört sene kaldım.
Zavallı babam zaman zaman biraz para gönderirdi. Belki de bunları iyi bir doktor olmam için gönderiyordu. Ama benbu paraları denizcilik öğrenmek için harcardım. Çünkü ben dedenizci olmak istiyordum.
(İçerik'ten)
Sayfa Sayısı : 0
Basım Tarihi : Aralık 2000
Kapak Türü : Ciltsiz
Kağıt Türü : 2. Hamur
Basım Yeri : İstanbul