Dijital Dönüşüm
Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm (9786257609081)

0,00


Geçmişte ticaret kervanlarının, daha sonra hızlı ulaşım ağlarının yaydığı uygarlığın, günümüzde hızlı ve güvenli internet yolları üzerinde bilgiyi üretme, depolama, kullanma, yayma ve yeniden kullanma becerileriyle yükseldiği görülmektedir.
- Geleceği, sadece teknoloji ve kaynaklar değil, ortaya konulan hayal gücü, strateji, bilgi ve beceriyle birlikte kültür inşa eder.
- Pandemiyle içinde bulunduğumuz durumu, hantal ve çirkin gibi görünen tırtılın dönüşmek için kozasını örmesine benzetebiliriz. Uygun koşullar sağlandığında, kozanın içinden harika bir kelebeğin çıkarak, rengârenk kanatlarını çırpmasını görebiliriz. İnsanlığın tüm enerjisini dijital dünyada birleştirerek, önünde duran meselelerin çözümünde, sinerjiyi ortaya çıkarabilir. İşte bu sinerjiyi kullanabilen insanlığın potansiyelini, umarım dünya gözüyle keyif içinde, izleme, görme ve yaşama potansiyeline sahip bireylerden oluruz.
- Pandeminin en az yedi kat hızlandırdığı dijital dönüşüm, “yaratıcı yıkımla” kendini göstermektedir. Zamanın çarkı, insanlık için yeni bir dönüşüm şafağında bazen acı, bazen umut vererek ilerlemeye devam ediyor.


Basım Ayı/Yılı : 2021
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 129
Ağırlık : 129
En / Boy : 16 / 24
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı