₺496,90 KDV Dahil
₺413,90 KDV Dahil
₺311,90 KDV Dahil
Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini kısaca siyasi durumlarını gösteren "Işıksız Siyasi Küre" yi hem gerçek bir eğitim materyali hemde şık bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
₺275,00 KDV Dahil
Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini kısaca siyasi durumlarını gösteren "Işıklı Siyasi Küre" yi hem gerçek bir eğitim materyali hemde şık bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
₺350,00 KDV Dahil
Yeryüzü dağlarını, ovalarını, nehirlerini, kısaca fiziki durumunu gösteren ürünümüzü, hem gerçek bir eğitim materyali hem de şık bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
₺275,00 KDV Dahil
Işığı kapalı vaziyette yeryüzünün dağlarını, ovalarını, nehirlerini kısaca fiziki durumunu gösteren küremiz, ışığı yanınca dünya ülkelerini gösteren "Siyasi Küre" görünümüne kavuşmaktadır. Öğrenciler ve öğretmenler için mükemmel bir eğitim materyali olan küremiz aynı zamanda şık bir aksesuar özelliği taşımaktadır.
₺350,00 KDV Dahil
Dünyanın siyasi durumunu eskitme harita tekniği ile geçmişi ve bugünü bir arada sunan "Antik Küre" miz ofislerin vazgeçilmez bir aksesuarı niteliğindedir.
₺165,00 KDV Dahil
Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini kısaca siyasi durumlarını gösteren "Işıksız Siyasi Küre" yi hem gerçek bir eğitim materyali hemde şık bir aksesuar kullanabilirsiniz.
₺165,00 KDV Dahil
Dünyanın siyasi durumunu eskitme harita tekniği ile geçmişi ve bugünü bir arada sunan "Işıklı Antik Küre" miz ofislerin vazgeçilmez bir aksesuarı niteliğindedir.
₺165,00 KDV Dahil
Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini kısaca siyasi durumlarını gösteren "İşıklı Siyasi Küre" yi hem gerçek bir eğitim materyali hemde şık bir aksesuar kullanabilirsiniz.
₺255,00 KDV Dahil
Yeryüzü dağlarını, ovalarını, nehirlerini, kısaca fiziki durumunu gösteren ürünümüzü, hem gerçek bir eğitim materyali hemde şık bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
₺235,00 KDV Dahil
Işığı kapalı vaziyette yeryüzünün dağlarını, ovalarını, nehirlerini kısaca fiziki durumunu gösteren küremiz, ışığı yanınca dünya ülkelerini gösteren "Siyasi Küre" görünümüne kavuşmaktadır. Öğrenciler ve öğretmenler için mükemmel bir eğitim materyali olan küremiz aynı zamanda şık bir aksesuar özelliği taşımaktadır..
₺255,00 KDV Dahil

 

Işıklı Antik Küre 26cm

Dünyanın siyasi durumunu eskitme harita tekniği ile geçmişi ve bugünü bir arada sunan Işıklı Antik Küremiz ofislerin vazgeçilmez bir aksesuarı niteliğindedir.

 

 

₺374,90 KDV Dahil

 

Işıklı Siyasi Küre 26cm

Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini kısaca siyasi durumlarını gösteren Işıklı Siyasi Küre yi hem gerçek bir eğitim materyali hemde şık bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

 

₺374,90 KDV Dahil

Işıklı Fiziki / Siyasi Küre 26cm

Işığı kapalı vaziyette yeryüzünün dağlarını, ovalarını, nehirlerini kısaca fiziki durumunu gösteren küremiz, ışığı yanınca dünya ülkelerini gösteren Siyasi Küre görünümüne kavuşmaktadır. Öğrenciler ve öğretmenler için mükemmel bir eğitim materyali olan küremiz aynı zamanda şık bir aksesuar özelliği taşımaktadır.

₺374,90 KDV Dahil

GLOBE ORANGE

 

Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini gösteren Globe Orange, Sizi portakal bahçelerinin renklerini anımsatacak hem gerçek bir eğitim materyali hem de şık bir aksesuar görünümündedir.

₺314,90 KDV Dahil

GLOBE GREEN

 

Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini gösteren Globe Green, baktıkça doğanın güzelliğini hissettirecek hem gerçek bir eğitim materyali hem de şık bir aksesuar görünümündedir.

₺314,90 KDV Dahil
Tükendi

GLOBE MAGENTA

 

Yeryüzündeki tüm ülkeleri, sınırlarını, başkentlerini, önemli şehirlerini gösteren Globe Magenta, hayallerinizdeki ülkeleri işaretleyeceğiniz hem gerçek bir eğitim materyali hemde şık bir aksesuar görünümündedir.

₺314,90 KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı