Ölü Kadının Günlüğü
Ölü Kadının Günlüğü

Ölü Kadının Günlüğü (9789751041593)

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺20,00
İndirimli : ₺13,00
₺2,17 'den başlayan taksitlerle

ÖZGEÇMİŞ

Filiz Çiçek

İzmir’de doğup büyüyen Filiz Çiçek, Ege Üniversitesi Felsefe Bö-lümü’nden mezun olduktan sonra gazetecilik yapmaya başladı ve İzmir’de Yeni Asır, İstanbul’da Sabah gazetelerinde toplam 12 yıl, gazeteci ve köşe yazarı olarak çalıştı.

1999’da gazeteciliği bırakıp Ankara’ya yerleşti ve uzun yıllar Türkiye Bilimler Akademisi’nin yayın koordinatörlüğü görevini sürdürdü.

Filiz Çiçek son beş yıldır İstanbul’da yaşıyor, yazmaya ve editörlük yapmaya devam ediyor. Ölü Kadının Günlüğü’nün yanı sıra yayınlanmış iki çocuk kitabı bulunuyor.

ARKA KAPAK YAZISI

İnsan kaç kere ölür? İlknur karanlık bir denizin dalgalı sularında ölüyor ilkin. Kalbi durup tekrar hayata döndüğünde artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmeden…

Dinmeyen baş ağrıları, evde yankılanan topuk sesleri ve bir gün kendi günlüğünde aniden beliren esrarengiz isimle kâbusa dönen bir hayat. 

Kim olduğunu bilmediği ve delicesine kaçtığı vahşi kadın, ona bir gölge kadar yakın ama bir o kadar da uzak. Gerçeklerse adeta kaçmanın asla mümkün olmadığı, içine çeken bir kara delik.

Masum bir kadının sıradan yaşamından İstanbul’un arka sokaklarına, kirli meyhanelerine, metruk binalarına sürüklenen gerilim dolu, psikolojik bir öykü. 

İlknur ve Leyla; yitik bir geçmişin iki farklı yüzü.

 

Kitap Adı

Ölü Kadının Günlüğü

Kitap Yazar Adı

Filiz Çiçek

Editör

Mehmet Bozkurt

Yayıma Hazırlayan

Ezgi Hotalak Adalı

Düzelti

Saliha Nur Ulusoy

Kapak Tasarım

Bahar Ata – Gilas Coşkun

Sayfa Tasarım

Ayça Ateş

Dağıtım Tarihi

20.01.2021

Sayfa Sayısı

192

Ebat

13,7 x 21,5

Kağıt / İç Baskı

lll.Hm. 52 gr.

Cilt / Kapak

Amerikan Bristol 230 gr.

ISBN / Barkod

9789751041593