Her Perşembe Saat 4'te (9789751039552)

İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺18,00
İndirimli : ₺12,24
₺2,04 'den başlayan taksitlerle

ARKA KAPAK YAZISI

 

Önemli olmak ile “değerli” olmak arasındaki ayrımı yaşamına taşımış bir dostun kaleminden dökülmüş, son yıllarda okuduğum en “samimi” kitap. 

Aret Vartanyan

  

Gerçek, yardımsever; iyiliği, doğruluğu ve dürüstlüğü benimsemiş karakterler, yaşattıkları samimi paylaşımla beni kurgu dünyasından çıkarıp günlük okuyor havasına büründürdü. Teşekkür ederim.

 Meltem Cumbul

                                                                                                                                                

Fatih Türkmenoğlu’nun yazdığı her bir hikâye sizi dönemlere, zamanlara, kendi iç dünyanıza götürüyor. Yokluğun, yoksunluğun sokaklarından kadınların var olma hikâyesine uzanan bu uzun yolculukta, her bir hikâye birbirinin içinden geçiyor.

Mert Fırat

 

Fatih Türkmenoğlu, kıyıda kalmış kadınların hikâyesini anlatıyor. İyi bir seyyahın kavrayışıyla ABD’den Türkiye’ye kıyıları gözler önüne seriyor.

Özgür Mumcu

 

Bir çırpıda değil bir yudumda bitirilecek kitap Her Perşembe Saat 4’te. Hikâyeleri okurken her bir karakter sizde hayranlık uyandıracak.

Tan Sağtürk

 

Gürül gürül akan, aynı anda hüzünden neşeye geçebilen, her biri roman tadındaki  hikâyelerinden, sadece hayatı bir kasırga gibi yaşayan kadınların değil, erkeklerin de etkileneceğinden eminim!

Tuluhan Tekelioğlu

 

Engin insan gözlemcisi olan Fatih Türkmenoğlu’nun karakterleri sizlere çok tanıdık gelecek, güneş gibi içinizi ısıtacak, cesaret ve umut dolduracak.

Pelin Batu

  

Sayfa Sayısı : 176

Ebat : 13.5 x 19.5

Kağıt/İç Baskı : III. Hm Enzo 55 gr

Cilt / Kapak : Amerikan Bristol

Kapak Tasarımı : Rüveyda Kul