Cehennemdere Kanyonu – Ciltli
Cehennemdere Kanyonu – Ciltli
Cehennemdere Kanyonu – Ciltli

Cehennemdere Kanyonu – Ciltli (9789751044624)

0,00
Fiyat : ₺294,00

‘Beni öldürecek kurşun daha dökülmemiştir!’

Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok kitabıyla on altı hafta en çok satan kitaplar listesinde birinci sırada yer alan Osman Pamukoğlu’ndan yine çok konuşulacak, fırtınalar kopartacak bir roman: Cehennemdere Kanyonu.

Yirmi asker ve bir yüzbaşı… Zemheri ayazında karlı ve dumanlı dağlarda, derin vadilerde, rüzgârlı ovalarda adım adım iz sürüyorlar… Bu dağlarda korkuya, kuşkuya ve aptallığa yer yok. Her hareketleri ölüm ve yaşam arasındaki ince sınırın ne tarafında olacaklarını belirliyor. Amaçları vatanı korumak.

En son varacakları hedef ise Cehennemdere Kanyonu!

Osman Pamukoğlu, Güneydoğu’nun sarp dağlarında, kar kış demeden, vatan aşkıyla PKK’nın izini süren yirmi bir komandonun muhteşem mücadelesini kendi tanık olduğu olaylardan yola çıkarak romanlaştırdı. Cilo Dağları’ndan Han Yaylası’na, Sat Dağları’ndan Cehennemdere Kanyonu’na uzanan bu nefes kesen öykü, sadece Türk askerinin zor şartlar altındaki kahramanlıklarını anlatmakla kalmıyor, Türkiye gerçeğini görmezden gelenlere Mehmetçiğin acısını, korkusunu, sevincini ve her şeyden ama her şeyden de çok yüreklerinde taşıdıkları sonsuz cesareti haykırıyor.

Osman Pamukoğlu’ndan destansı bir roman…

Kitap Adı: Cehennemdere Kanyonu – Ciltli
Kitap Yazar Adı: Osman Pamukoğlu
Yayıma Hazırlayan: Elçin Çavuş
Kapak Tasarım: Zühal Üçüncü
Sayfa Tasarım: Mebruke Bayram
Sayfa Sayısı: 232
Ebat: 13,7 x 21,5
ISBN / Barkod: 9789751044624

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı