2023 Astroşifa Ajandası
2023 Astroşifa Ajandası

2023 Astroşifa Ajandası (9789751044556)

5,00
Fiyat : ₺98,70

Arka Kapak Yazısı

Hayallerinizi gerçeğe çevirin.

Yapabileceğinizi biliyorsunuz! Karanlık ve belirsiz senelerden geçtik. Uzun süredir umutla bu yılı bekliyorduk. Ve en nihayetinde hayat yolculuğumuzda kendimizi keşfedeceğimiz bir döneme giriyoruz. 2023 senesi kendi sınırlarımızı çizdiğimiz bir sene.

İnsan bazen kendine olan inancını kaybeder. Devam edebilmek için birinin ona inanmasını, tek bir söz söylemesini ister. İşte tam o anda artık kimseye ihtiyacınız yoktur. Bu ajandayı yanınızdan ayırmayın ve işaretleri takip edin. Yıldızlar sizin için parlamıyor diye umutsuzluğa düştüğünüzde, bu ajandadan alacağınız yardım size harika tecrübeler kazandıracak. Çünkü bu kitap size, herkes uykudayken gün doğumunu izlemeye gitmek gibi bir his verecek…

Işığınızı parlatın çünkü siz en parlak yıldızsınız…

Kitap Adı: 2023 Astroşifa Ajandası
Kitap Yazar Adı: Aygül Aydın & Ender Saraç
Yayın Direktörü: Mehmet Bozkurt
Son Okuma: Ezgi Hotalak
Kapak Tasarım: Aslı Varol
Sayfa Tasarım: Aslı Varol
Sayfa Sayısı: 288
Ebat: 13,7 x 21,5
Tür: Astroloji
Kağıt / İç Baskı: III. Hamur Enzo, 52 gr.
Cilt / Kapak: Amerikan Bristol 230 gr.
ISBN / Barkod: 9789751044556

Benzer Ürünler

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 261
  En / Boy : 14 / 20
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : .1995
  ₺91,30
 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 624
  En / Boy : 13,5 / 20
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : .
  ₺166,00
 • 53 Kartlık deste ve açıklamalı kitapçığı

  Bu rehber kitap size, bu kart destesini, sizi kuşatan ve her daim etrafınızda olan enerji akışına erişim kazanarak yaşamınızdaki olası gelecek yönleri keşfetmek için nasıl kullanabileceğinizi göstermektedir. Bu kitapla kendiniz ve başkaları için okumalara nasıl hazırlanacağınız ve okumaları nasıl yürüteceğiniz konusunda adım adım talimatlar bulacak, Yüce Ruh'un her zaman yanınızda olan enerji ve bilgeliğinden rehberlik alacak, kendi sezgisel bilgilerinize nasıl erişebileceğinizi de öğreneceksiniz. 53 kartın her biri için hem düz hem de ters açıldıkları takdirde başvurabileceğiniz ayrıntılı açıklamalar bulunmakatadır. her kart için ilham verici bir olumlama, günlük yaşamınızın enerjisini yeniden kodlamanıza yardımcı olarak ilk okumanın ötesindeki enerji mesajının gücünü size getirecektir!

  Sandra Anne Taylor, Quantum Success, The Hidden Power of Your Past Lives; Truth, Triumph and Transformation ve Hay House ile yayınladığı daha pek çok kitabıyla bir New York Times çok-satanlar yazarıdır. Psikoloji alanında danışman olarak geçen 25 yıllık kariyerinden sonra şimdi sezgisel koçluk, geçmiş yaşam anlayışlarıyla enerji okumalarını entegre etmeye odaklanır. Kitaplar tüm dünyada 26 dilde yayınlanmıştır.

  Enerji Kehanet Kartları, hem yönlendirdiğiniz mevcut enerjiyi hem de kenidinize çekmeniz muhemel olan sonuçları ortaya çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Kendi bilincinizin sonsuz gücü Evren'de ilerleyen ve kaderinizin tohumlarını dört bir yana eken yaşamsal bir kuvvettir. Bu kullanımı kolay kartlar, bilincinizin ne yarattığını anlamanıza ve ilerleyişinizi sekteye uğratıyor olabilecek her türlü gizli engeli ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bu kartların size sunacağı bilgiler sizi güçlendirecek ve size ilham verecektir, çünkü bu bilgiler kutsal elçilerden, manevi alemlerdeki dostlardan ve kendi yüce benliğinizden gelmektedir. İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucundadır, bu yüzden sezgilerinizin yücelmesine izin verin. Onların getirdiği mesajları dinleyin ve hayatınızı muazzam zirvelere taşıyın!


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 208
  En / Boy : 8 / 12
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : .2015
  ₺345,00
 • Düş gezgini bir Balık mısınız, yoksa sevgiliniz kararsız, kırılgan bir Balık mı?

  Devamlı kucaklanmak isteyen bir Balık burcu çocuğunuz mu var, yoksa kararsız ve dalgın bir Balık burcu ebeveyniniz var ve çok erken yaşlarda hayatınızın kontrolünü elinize almak zorunda mı kaldınız?

  Balık burcu kadını veya erkeği nelerden hoşlanır, özellikleri nelerdir? Yoksa, ne tür hediyeler alarak onları mutlu edeceğinizi bilmiyor musunuz?

  Duygusal Balıklar için moda, alışveriş ve dekorasyon seçenekleri neler?

  Peki, romantik Balık burcu kadınının gelinliği nasıl olmalı?

  Bunlar ve daha fazlası Çıtır Çıtır Astroloji’de…


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 96
  En / Boy : 9,5 / 14
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 4.2014
  ₺35,00
 • Sır saklamayı bilen bir Akrep misiniz, yoksa sizi acımasızca eleştirmekten zevk alan sevgiliniz tipik bir Akrep mi?

  Kontrolü zor bir Akrep burcu çocuğunuz var ve onunla nasıl iletişim kurmanız gerektiğini bilmiyor musunuz, yoksa size devamlı karışan bir Akrep burcu ebeveyniniz mi var?

  Akrep burcu kadını veya erkeği nelerden hoşlanır, özellikleri nelerdir? Yoksa, ne tür hediyeler alarak onları mutlu edeceğinizi bilmiyor musunuz?

  Cesur, kararlı ve gözü pek Akrepler için moda, alışveriş ve dekorasyon seçenekleri neler?

  Peki, gizemli ama ateşli Akrep burcu kadınının gelinliği nasıl olmalı?

  Bunlar ve daha fazlası Çıtır Çıtır Astroloji’de…


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 96
  En / Boy : 9,5 / 14
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 4.2014
  ₺35,00
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı