Seni De Görcez Anne Olunca

Seni De Görcez Anne Olunca (9789751038593)

0,00
Fiyat : ₺81,90

Seni De Görcez Anne Olunca - Kübra Kaplan Erturgut

ÖZGEÇMİŞ
Kübra Kaplan Erturgut
1986 yılında İzmir’de doğdu. Uludağ Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Ege Üniversitesi aile danışmanlığı yüksek lisans programını tamamlayarak uzmanlığını aldı. Denge Aile ve Psikolojik Danışma Merkezi’nde çocuklar, ergenler ve aileleriyle çalışmaktadır. Birçok okulöncesi kuruma kurumsal danışmanlık hizmeti vermiştir. Ayrıca alanıyla ilgili eğitim ve seminerler düzenlemektedir.
Evli ve bir kız çocuk annesidir.


ARKA KAPAK YAZISI

Çocuk doğurmaya karar verdiniz ve onlarca kitap okudunuz, blogları takip ederken gözleriniz aktı, bir o kadar video izlediniz, anneanneden babaanneden tavsiyeler dinlediniz…
Eh, artık her sorunla baş etmeye hazırsınız değil mi?

Değil…

Doğumdan sonra her anne gibi siz de anlayacaksınız ki, gerçek dünya “epey” başka. En ufak bir sendeleme sezen “teyzeler korosu” fırsatı kaçırmayacak: Annesi acıkmıştır o, sakın öyle oturtma, kucağa alıştırma, şundan ye yoksa sütün kesilir…
Derdini yalnızca ağlayarak dile getirebilen bir bebek ve halinizi kimi zaman anlamakta zorlanan bir eş de cabası…
Çocuk psikoloğu Kübra Kaplan Erturgut, elinizdeki kitapta, kendi doğum sonrası sürecinden yola çıkarak annelerin karşılaşabileceği pek çok sorunu aşmak için önerilerini eğlenceli bir dille kaleme aldı.
Beslenme tarzlarına, meraklı teyzelere yetiştirilecek cevaplara, ağlayan çocuğu susturabilmenin yollarına ve yaş dönümü sendromlarına dair pek çok öneriyi Seni de Görcez Anne Olunca’da bulabilirsiniz.

Sayfa Sayısı                    191
Ebat:                                 13.5x19.5
Kağıt / İçBaskı:                III.Hm Enzo
Cilt / Kapak:                     Amerikan/  Amerikan Bristol    
ISBN / Barkod:                 9789751038593

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı