Yapay Zeka Yerimizi Alacak mı?
Yapay Zeka Yerimizi Alacak mı?

Yapay Zeka Yerimizi Alacak mı? (9786051923772)

Marka : Shelly Fan
Tedarikçi : Hep Kitap
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺49,00
İndirimli : ₺41,65
₺6,94 'den başlayan taksitlerle

21. Yüzyıl İçin Bir Rehber

Hep kitap’tan yenilikçi, bilgilendirici, çığır açıcı yepyeni bir dizi: Önemli Sorular! Bu kitaplar, hayatlarımızda ve bugünün dünyasında büyük etkisi olan temel meselelere yepyeni bir pencereden bakıyor. Eşsiz görsel tasarımı ve katmanlı metin yapısıyla karmaşık konuları anlamamızı kolaylaştırıyor. Geriye sadece önemli soruların ardındaki tartışmaların derinliklerine inmek kalıyor.

Son altmış yılda makinelere hissetmeyi, öğrenmeyi, mantık yürütmeyi ve harekete geçmeyi öğreten bir teknoloji olan yapay zekâ alanında pek çok şaşırtıcı gelişme yaşandı. İnsansı robotlar ve sürücüsüz araçlar dünyayla kurduğumuz ilişkide radikal bir değişimin sinyallerini verirken, sosyal medyadan Netflix’e yapay zekâ evlerimize girdi bile.

Yapay zekânın gerçekliğe hâkim olacağı bir eşikte miyiz? Bu gelişen alanın etik kuralları pratikte ne kadar geçerli olacak? İnsanlar yapay zekânın gerisinde mi kalacak? Bu ilham verici kitapta hepimizi ilgilendiren o ikilem tartışılıyor: Yapay zekâ toplumu ve insanlığı daha iyi bir geleceğe mi taşıyacak yoksa sonsuz gücüyle tüm gezegene hâkim olduğu bir distopyaya doğru mu ilerliyoruz?


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri :
Sayfa Sayısı : 144
En / Boy : 152 / 229
Kağıt Cinsi : 1. Hamur
Basım Tarihi : 3.2020