XBOX ONE TONY HAWK WORLD 2015 (13.0152)

Marka : ACTIVISION
Tedarikçi : Aral Game
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

TONY HAWK WORLD 2015

En Çok Satan 3. Seri Oyun

Tony Hawk serisi bugüne kadar 40 milyonun üzerinde satmıştır ve tüm zamanların en çok satan 3. spor oyunu serisidir. İlk dört Tony Hawk’s Pro Skater oyunu sıklıkla şimdiye kadar yapılan en iyi oyunlar arasında gösterilmektedir. Tony Hawk’s Pro Skater 5 klasik kombo tabanlı kaykay oyununu görev-odaklı tek kişilik ve kesintisiz çevrimiçi çokluoyuncu aksiyonu ile yeni nesil oyuncularla buluşturuyor. Ünlü Pro Skater bölümlerinde arkadaşlarınızla kafa kafaya mücadele edin, dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı yarışın veya sınırsız eğlence için kendi kaykay parkınızı yaratıp paylaşın. Yenilenen Klasik Oynanış – Ünlü Pro Skater hareketlerini yapın – mutlak kontrol ve isabetlilik ile bölümlerde, görevlerde ve mücadelelerde özel hareket kombinasyonları gerçekleştirin. Kesintisiz Çevrimiçi Çokluoyuncu (yalnızca PlayStation®4 ve Xbox One için) – İlk defa Pro Skater görevlerini ve amaçlarını tamamlamak, yeni içerikler açmak ve karakterinizin levelini yükseltmek için arkadaşlarınız veya dünyadaki diğer oyuncularla çevrimiçi kaykay oturumlarına katılıp çıkabileceksiniz. Veya isterseniz kimin rekabette daha iyi olduğunu görmek için meydan okuyabileceksiniz. Adanmış sunucu desteği sayesinde tek oturumdu 20 kişiye kadar birlikte oynayabileceksiniz. Sonu Olmayan Shred Oturumları – Dokuz ortamda geçen 80’den fazla göreve katılın, yüksek puan almak için ard arda hareketler ve kombolar gerçekleştirin

Kaykay Parkları Yaratın ve Paylaşın

250 farklı obje kullanarak kaykay parkları yaratıp paylaşın veya topluluğun yarattığı en çılgın tasarımları deneyin. Oyunun profesyonelleri oyuncuların yarattığı en iyi parklara onay damgası vuracaklar. Günümüzün En İyi Profesyonelleri Olarak Oynayın – Her biri kendi stiline sahip, günümüz kaykay sporunun en iyi 10 ismi arasından seçim yapın: Tony Hawk, Nyjah Huston, Riley Hawk, Aaron “Jaws” Homoki, Lizzie Armanto, Leticia Bufoni, Chris Cole, David Gonzalez, Andrew Reynolds, ve Ishod Wair. Kendi Efsanenizi Yaratın – “Kaykaycı Yarat” sistemini kullanarak kendi karakterinizi yaratın ve kişiselleştirilmiş oyuncunuzla çevrimiçi kaykay oturumlarına katılın.