XBOX ONE STEEP (13.0260)

Marka : UBISOFT
Tedarikçi : Aral Game
Fiyat : ₺320,00(KDV Dahil)

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

XBOX ONE STEEP

DAĞLAR KEŞFETMENİZİ BEKLİYOR

Alplerin ve Alaska’nın karların daima taze, inişlerin hiçbir zaman son bulmadığı devasa açık dünyasında bir gezintiye çıkın. Dünyanın en görkemli dağlarına kayaklarınızla, wingsuit, snowboard ve paraglide’ınızla meydan okuyun ve damganızı vurun. İster solo, ister diğer oyuncularla yan yana inin. En çılgın hareketlerinizi kaydedip paylaşın. Arkadaşlarınıza rotanızı takip etmeleri için yarışa davet edin, sonra da en iyi hareketlerinizi tekrarlayabilirler mi diye tüm dünyaya meydan okuyun. Dağlar keşfetmenizi bekliyor. Kıyafetlerinizi giyin, kemerlerinizi bağlayın ve inişe başlayın.

YOLUNUZU SEÇİN

Açık dünyada özgürce dolaşın ve devasa dağlık oyun alanınızı nasıl keşfedeceğinize karar verirken kendi yolunuzu çizin. Dağları geçmek için dört yoldan birini seçin: kayabilir, wingsuit, snowboard veya paraglide kullanabilirsiniz. Karlı arazileri ve gökleri aşın, gizli yerleri keşfedin veya Alplerin ve Alaskanın sunduğu güzelliklerin keyfini çıkarın.

BAŞKALARIYLA BİRLİKTE UNUTULMAZ ANLAR YAŞAYIN

Heyecanlı, adrenalin dolu deneyimleri diğer oyuncularla paylaşın. Diğer oyuncularla karşılaştığınızda onları takip etmeyi veya birlikte oynamayı seçebilirsiniz. Hayal edebileceğiniz en çılgın hareketleri yapmak için arkadaşlarınızla grup kurun: hatta inanılmaz hareketler için sporları karıştırabilirsiniz. Kişisel rekorlarınızı, rotalarınızı ve puanlarınızı geçmeleri için arkadaşlarınıza meydan okuyun.