XBOX ONE JUST DANCE 2017 (13.0259)

Marka : UBISOFT
Tedarikçi : Aral Game
Fiyat : ₺270,00(KDV Dahil)
₺45,00 'den başlayan taksitlerle

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

JUST DANCE 2017

Aileniz ve Arkadaşlarınızla Dans Etmeye Hazır mısınız

Arkadaşlarınızı ve ailenizi çağırın çünkü dans etme zamanı geldi! 60 milyondan fazla satan, tüm zamanların en büyük müzik video oyun serisi geri döndü. Just Dance 2017 size 40’tan fazla yeni şarkı, altı oyun modu, yıl boyunca güncellenecek içerikler ve Just Dance Unlimited yoluyla 200’den fazla şarkıya erişim sunacak! Dünyanın dört bir yanından 118 milyondan fazla oyuncuya katılın ve en iyi hareketlerinizi sergileyin! Sia Ft. Sean Paul’dan Cheap Thrills, Major Lazer & DJ Snake Ft. MØ’dan Lean On ve Justin Bieber’dan Sorry ile dans edin. Queen’den Don’t Stop Me Now gibi klasikleri dinleyin veya J-Pop seviyorsanız Hatsune Miku’dan Po Pi Po’yu açın!

Yıl Boyunca 200'e Yakın Şarkı

Just Dance Unlimited ile yıl boyunca yeni içeriklerle 200’den fazla şarkıyla dans edin!1 (Wii U, Xbox One, PS4, PC Digital) İsteğe bağlı dans servisi geri dönüyor ve tüm oyun modlarına taze içerik getiriyor! Çıkış esnasında 200’den fazla şarkı mevcut olacak ve yıl boyunca ÖZEL şarkılar ve yeni içerikler eklenecek! “Just Dance Machine” ile yeni, eğlenceli ve çılgın bir dans modunu tecrübe edin! (Wii U, Xbox One, PS4, PC Digital) Uzaylılar sizi kaçırdı! Uzay gemilerinin bataryalarını doldurup evlerine dönebilmek için dans enerjinize ihtiyaçları var. Dans Makinesi oturumlarında farklı dans türlerinden beş tane kısa dans deneyimi yaşayacaksınız: Flamenko, Çarliston, Bale, Haka, Fransız Kankan … Bunlar daha önce Just Dance’te görülmemişti!