Uygulamalı Windows ve Office XP

Uygulamalı Windows ve Office XP (9789752972254)

0,00
Tedarikçi : Alfa Yayınları
Fiyat : ₺30,90(KDV Dahil)

Bilgisayar ve bileşenleri hakkında genel bilgi edinin. Windows XP'yi kurun Word'de dosyalarla çalışın, metinlerinizi biçimlendirin, tablolar ve çizelgeler oluşturun, çizimler yapın ve belgelerinize resimler ekleyin. Excel'de formüllerle çalışın, verilerinizi yönetin, grafikler çizin ve özet tablolar oluşturunPowerpoint'le etkileyici sunular hazırlayınKısayol tuşlarını etkili bir şekilde kullanınİnternetin sınır tanımayan dünyasına adım atınOutlook Express ve Adres defteri ile iletişimi kolaylaştırın.
(Yayın Duyurusu'ndan Alıntı)
Sayfa Sayısı : 1050
Basım Tarihi : Kasım 2002
Kapak Türü : Karton Kapak
Kağıt Türü : 1. Hamur
Basım Yeri : İstanbul

Benzer Ürünler

 • Sayfa Sayısı : 206
  Basım Tarihi : Ocak 1995
  Kapak Türü : Karton Kapak
  Kağıt Türü : 1. Hamur
  Basım Yeri : Ankara
  ₺8,80 KDV Dahil
 • Bu kitapla Microsoft Powerpoint 2000'i öğrenmek çok kolay!
  İşte Microsoft'un masaüstü slayt-sunu programının son sürümünü hızla kullanmanın görsel yolu. Bir bakışta Microsoft Powerpoint 2000 belirli bir göreve yoğunlaşmanızı sağlar ve bu görevi yerine getirmenin en kolay yolunu anlaşılır, sıralı adımlarla gösterir.
  1- Sıralı adımlar ve bunlara karşılık gelen numaralı etiketler, her görev ve özellik için görsel kılavuzluk yapar
  2- Özel teknikler ve kısayollar
  3- Öğrendiklerinizi başka görevlerde uygulamanıza yardımcı olan kısa örnekler
  4- Kitaptaki ilgili bilgilere göndermeler
  (Arka Kapak)
  Sayfa Sayısı : 260
  Basım Tarihi : Ocak 1999
  Kapak Türü : Karton Kapak
  Kağıt Türü : 1. Hamur
  Basım Yeri : Ankara
  ₺14,40 KDV Dahil
  ₺18,00 KDV Dahil
 • Office XP'nin çıkışıyla birlikte, Microsoft'un onayladığı tek resmi kurs kitabı olma özelliği taşıyan Adım Adım dizisiyle MOUS sınavına hazırlanacak ve sınav sonunda alacağınız sertifika ile bilgisayar bilginizi kanıtlayacaksınız.
  Adım Adım Microsoft Word 2002, Microsoft'un güçlü sözcük işlemcisinin en son sürümünü kullanmayı adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. Kitap, hem Word'ü kullanmaya yeni başlayanlar hem de Word 2002'ye geçiş yapan deneyimli kullanıcılar için tasarlanmıştır. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir.
  Adım Adım Microsoft Word 2002 ile Microsoft Office Uzman Kullanıcı (MOUS) sınavına hazırlanabilir, yazdıracağınız ya da elektronik olarak kullanacağınız düşüncelerinizi biçimlendirme, düzenleme, gözden geçirme ve yayımlama araçlarında uzmanlaşabilir; stiller, şablonlar ve Akıllı Etiketler kullanarak olağanüstü görünen belgeleri hızla oluşturabilir; tablo ve grafiklerle bilgilere düzen verip, resimlerle etki yaratabilir; özelleştirilmiş mektupları, etiketleri ve zarfları kolayca yaratmak için Adres Mektup Birleştirme sihirbazını kullanabilir; belgeleri e-posta yoluyla ya da Web üzerinden meslektaşlarınızla paylaşarak karşılaştırıp birleştirebilir ve daha pek çok ileri düzey beceriler kazanabilirsiniz.
  Adım Adım Microsoft Word 2002 ile yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da gerek duyduğunuz becerileri gerekten anda kazanıp uygulayarak, alacağınız eğitimi kendiniz belirlersiniz.
  Adım Adım Microsoft Word 2002 tüm yeni özellikleriyle Word 2002'yi kullanmayı kısa zamanda ve hızla öğretecek renkli ve özel baskılı bir kaynak kitaptır.
  (Tanıtım Bülteninden)
  Sayfa Sayısı : 320
  Basım Tarihi : Ağustos 2002
  Kapak Türü : Karton Kapak
  Kağıt Türü : Kuşe
  Basım Yeri : Ankara
  ₺3,20 KDV Dahil
Çerez Kullanımı