Tek Şişman Beyniniz
Tek Şişman Beyniniz

Tek Şişman Beyniniz (9786055514358)

0,00
Fiyat : ₺35,10

Bildiğiniz tüm ezberleri bozacak (Sabah Gazetesi)

Oku kilo ver (Habertürk Gazetesi)

"Tek Suçlu Beyniniz" kitabında zihnin ve bilinçaltının derinliklerine inmek isteyenlere rehber olan Yasemin Soysal, zihnin beden üzerindeki etkilerini üniversitede yüksek lisans tezi olarak inceledi.

Araştırmaları sonucunda geliştirdiği yöntemi yaklaşık 1000 kişi üzerinde test ettikten sonra, "Zihin Gücü ile Zayıflama" adı verilen tekniğini "Tek Şişman Beyniniz" adlı bu kitapta şimdi sizlerle paylaşıyor.

Bu çalışmada kilo vermenin yöntemi dışında, hayatınıza dair çok şey bulacaksınız...


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 206
En / Boy : 13,5 / 21
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 9.2016

Benzer Ürünler

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : Ankara
  Sayfa Sayısı : 152
  En / Boy : 14,5 / 21,5
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 10.2013
  ₺40,00

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 306
  En / Boy : 13,5 / 20
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : .
  ₺45,10

 • Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 172
  En / Boy : 13,5 / 19,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 3.2011
  ₺33,75
 • Şarap, insanlık kültürümüzün ve yaşama sanatımızın en önemli sembollerinden birisi. Ama şarabın sağlığımız üzerindeki olumlu etkilerini acaba gerçekten biliyor muyuz? Michel Montignac tam da bu noktada büyük bir tabuya savaş açıyor: Bilimsel incelemelere dayanarak şarabın tedavi edici özellikleri olduğunu kanıtlıyor! Aynı düzeyde kolesterol ve yağ içeren yemekler yemelerine karşın Fransızlar neden Amerikalılardan üç kat daha az enfarktüs geçiriyor? Çünkü 11 kat daha fazla şarap içiyorlar! Şarabın sindirim sistemi ve stres üzerindeki pozitif etkileri, yaşlanmayı geciktirici özelliği ve diğer birçok olumlu etki bu kitapta bütün detaylarıyla ele alınıyor. Sofra adabını şarapla zenginleştiren bütün gurmelerin elinden bırakmayacakları bir kitap.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri :
  Sayfa Sayısı : 179
  En / Boy : 13.5 / 19.5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 10.2002
  ₺24,60
 • İnsan sağlığının büyük riskler taşıdığı dünyamızda, bizi tehdit eden sağlık problemlerine her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Başımıza geldikten sonra şikayet etmenin hiç bir faydası olmadığı gibi asıl önemli olan başımıza gelmeden önce nasıl önlem alacağımızla ilgilidir. Bugünlerde herkesin aynı derecede risk unsuru taşıdığı ve gittikçe yaygınlaşan domuz gribi tehlikesi etrafımızı sarmış durumdadır. 2009’da ortaya çıkan ve pek çok insanın ne yazık ki ölümüyle sonuçlanmasına neden olan bu virüs yeniden gündeme gelmiş durumdadır ve hepimizi önemli ölçüde tehdit etmektedir. Yarın başımıza ne geleceğini önceden kestiremediğimiz için başkalarının başına gelen kötü olaylardan ders alarak gelecekte neler yapmamız gerektiğinin farkına vararak, bunu daha az zararla atlatmış oluruz. Bu kitap size ne gibi önlemler almanız gerektiği konusunda rehberlik edecek ve yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir başucu kitabı olacaktır.

  Bilmediğiniz pek çok önlem alma konusunda bilgi kazanmış olacak ve yakınlarınıza da tavsiye etmek isteyeceksiniz.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : Ankara
  Sayfa Sayısı : 62
  En / Boy : 10,5 / 16,5
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 6.2009
  ₺25,90
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı