Top 10

Top 10 (8693644012786)

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺28,90(KDV Dahil)
₺4,82 'den başlayan taksitlerle

Suat Ateşdağlı

Türkiye'nin en popüler DJlerinden Suat Ateşdağlı, Yeni Dünya Müzik tarafından yeni başlatılan "TOP 10" serisinin ilk albümünde müzikseverlerle buluşuyor... Bu dönem partilerde en çok çaldığı ve en sevdiği parçaları ve remixlerini "Dans Müzik Seçkim" başlığıyla sunuyor..

Tabii her zaman olduğu gibi, Türkiye'de ilk olarak yayınlacak parça ve remikslere albümünde yer verme tarzını sürdürüyor.

Şu an radyo ve klüplerin vazgeçilmezi olan SOFI TUKKER - DRINKEE ve VIVO - WAKA parçaları, Türkiye'de ilk defa bu albümde yer alıyor !

Aynı şekilde çok sevilen INNA - Yalla, LOST FREQUNCIES - Reality, DIMITRI VEGAS &LIKE MIKE Feat. NE YO - Higher Place parçalarını da yeni remiksleriyle dinleyeceksiniz.

Yeni Dünya Müzik tarafından ve "Kral World Radio Medya Sponsorluğunda" yayınlanan "TOP 10" ile artık her yerde partilemeniz mümkün !!! TOP 10 albümünü çalmaya başladığınızdan bitişine kadar, Suat Ateşdağlı'yı performansa başlayış cıngılı ile , parçaların geçişlerinde yaptığı mixlerle hep yanınızda hissedecek, birlikte eğleneceksiniz.


Albüm İçeriği

1. Suat Ateşdağlı - Intro
2. Sofi Tukker - Drinkee (Addal Remix)
3. Lost Frequencies Feat. Janieck Devy - Reality (Spyzr Remix)
4. Inna - Yalla (Dj Asher & Screen Remix)
5. Millok Feat. New5Ense - Let It Go
6. Dimitri Vegas & Like Mike Feat. Ne Yo - Higher Place (Spyzr Remix)
7. Vivo - Waka
8. Gregor Salto - Blik
9. Llp Feat. Mike Diamondz - Fire (Club Mix)
10. Eva Simons Feat. Sidney Samson - Bludfire
11. Nyanda - Put It On Me

Basım Tarihi : 2016-05