Şifacı
Şifacı

Şifacı (9789759046422)

Marka : Adam
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺20,00
İndirimli : ₺16,00
₺2,67 'den başlayan taksitlerle

Mucize İyileştirmenin Gerçek Hikayesi

Bu kitap Adam’ın şifa yeteneğini nasıl keşfettiğini ve geliştirdiğini anlatıyor. Uzaktaki insanlarla ilişkiye geçerek sağlıklarını etkileyebiliyor. Bu insanın onunla aynı kıtada olup olmamasının hiç önemi yok!

Adam düşüncelerini, gözlemlerini ve bilgeliğini yaşının çok ötesinden dile getiriyor. Zihin-beden bağlantısını keşfi sürecinde verdiği mesaj, umut dolu ve cesaret verici. Şifacı, Adam’ın bu yolculuğunun her birimizi ayrı ayrı ancak doğrudan etkilediğini anlatıyor.

Tüm dünyada mucizevi iyileştirme gücüyle tanınan Adam’ın gerçek hikayesi kendi kalemiyle hayat buluyor.

''Adam dünyanın en çok aranan şifacılarından biri olma yolunda.''

Gezilerinizin fotoğraflarını görmek veya aile üyelerinizin eğitimi veya kariyeri hakkında bir şeyler okumak ilgilerini çeker mi? Sizin ailenizle paylaştıkları özel ilgi alanları var mı?
Yazmak istediğiniz konuların listesini yaptıktan sonra, listenizi Giriş, Babanın Haberleri, Annenin Haberleri, Çocukların Haberleri, Özel İletiler ve Son Notlar gibi kategoriler halinde düzenleyin. Çocuklarınız yeteri kadar büyükse, onlardan da kendi bölümlerini yazmalarını isteyebilirsiniz. 

Yeni adres, telefon numarası, e-posta adresi veya ailenin Web sitesi adresi gibi yeni veya güncelleştirilmiş haberleşme bilgilerini de ekleyebilirsiniz. Bu bilgileri eklemeyi unutmamak için not alın.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 160
En / Boy : 13,5 / 19,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 4.2016