Siber Güvenlik Bibliyografyası (9786057993649)

Marka : Kollektif
Tedarikçi : Kutlu Yayınevi
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺27,00
İndirimli : ₺22,95
* ₺3,83 'den başlayan taksitlerle

1991'den 2019'a - Kitap Makale Dergi

Bibliyografya, kapsadığı alan itibariyle yazılan bilgi birikiminin yer aldığı başvuru kaynağı işlevini üstlenmektedir. Bir bakıma söz konusu ortak eserlerin bir arada bulunduğu kütüphane olan bibliyografya, araştırmacının çalışacağı konu üzerindeki hazırlığının ilk aşamasında yol gösterici kılavuzdur. Böylelikle araştırmacı, kelimenin tam anlamıyla elinin altında olan bir veri tabanına sahip olur.

Bibliyografya hazırlanacak kadar eserin olması da ele alınan konunun o literatürdeki geçmişini ve yerleşmiş bir kültürünü de ortaya koyma ehliyetine haklı olarak sahiptir. Bu açıdan değerlendirildiğinde Siber Güvenlik Bibliyografyası, ülkemizdeki siber güvenlik geçmişini ve günümüzdeki ilgiyi net biçimde ortaya koymaktadır.

www.siberkitaplik.com üzerinden de siber güvenliğin çevrim içi eser dizinine güncel ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Site üzerinden eser önerisinde bulunarak bibliyografyaya katkıda bulunabilirsiniz.

Türkçe yazılmış siber güvenlik eser birikimi olan Siber Güvenlik Bibliyografyası’nın çalışmalarınızda yararlı olması dileğiyle…


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 174
En / Boy : 16 / 24
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 12.2018