The Smurfs 2 - Şirinler 2

The Smurfs 2 - Şirinler 2 (8680891602273)

0,00
Tedarikçi : Sony Pictures
Fiyat : ₺13,90(KDV Dahil)

"Şirinleyici!

Kötü kalpli büyücü Gargamel, Naugties (Haylazlar) adını verdiği Şirinlere benzeyen yaramaz bir grup yaratık yaratarak Şirinlerin sahip olduğu sihirli Şirin özünü ele geçirme planları yapmaktadır. Fakat Gargamelin planları, Şirinenin bu kötü kalpli haylaz yaratıkları gerçek Şirinlere dönüştürme sırrına sahip olduğunu öğrenince suya düşer. Gargamel, Şirinenin peşine düşer ve onu Parise kaçırır. Şimdi Şirineyi kurtarmak, Şirin Babanın önderliğindeki Şirinler ve bir kez daha yardımlarına koşan insan dostları Patrick ve Gracein ellerindedir.

Dvd Özel Seçenekler:

 • Babasının Küçük Kızı: Şirinenin Yolculuğu
 • Azmanı Canlandırmak
 • Silinmiş Sahneler

Dili : İngilizce, Türkçe

Benzer Ürünler
 • Yenilmezler: Dünyanın En Güçlü Kahramanları'nın En Yeni Maceraları Için Marvel Dünyasındaki Yerinizi Alın.Dur durak bilmeyen heyecan fırtınasına hazır olun ve insanlığı yok etmeye çalışan kötülüğün askerlerine karşı verdikleri savaşta Iron Man, Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Ant-Man, Wasp, Hawk Eye ve Kara Panter'e katılın. Avengers'ın, İkinci Sezona bir ilk bakışı da içeren bu mükemmel macerası her yaştan Marvel hayranının koleksiyonuna katması gereken bir parça niteliğinde!


  Dili : Türkçe / İngilizce (Dublaj)Tü
  ₺13,49 KDV Dahil
 • Yılın En Büyük KomedisiÜçüncüye hazır olun! Şimdiye kadar kimsenin anlatmadığı bu olağanüstü peri masalı hikayesi krallara layık yepyeni bir hikayeyle geri döndü. Kurbağaya dönüşen zavallı kayınpederinin beklenmedik ölümü üzerine Shrek, kadim dostları Eşek ve Çizmeli Kedi'yi de alarak tahtın yeni varisini bulmak için yepyeni maceralara yelken açar. Herkesin çok sevdiği karakterlerin yanı sıra yanlış yola düşmüş büyücü Merlin, beceriksiz Arthur, güçlü bir grup prenses ve beklenmedik bir kaç konukla tanışın. Herkesin sonsuza dek mutlu yaşadığı bu hikayeyi bir de Shrek'in ağzından dinleyin!


  Dili : Dil : Türkçe, Almanca, İngiliz
  ₺13,90 KDV Dahil
 • Yılın Gişe Rekortmeni Animasyonu!Kötü büyücü Gargamel, Şirinler'i köylerinden kovunca, Şirinler büyülü bir kapıdan geçerek kendilerini bizim dünyamızda, New York'un ortasında bulurlar. Küçük kahramanlarımız, dünyanın en kalabalık şehirlerinden birisi olan New York'ta sıkışıp kalırlar. Şirinler'in, Gargamel onları bulmadan köylerine dönmenin bir yolunu bulmaları gerekmektedir.


  Dili : İngilizce (Orijinal)Türkçe (Du
  ₺13,90 KDV Dahil
Çerez Kullanımı