Peter Pan
Peter Pan

Peter Pan (9786055994983)

0,00
Tedarikçi : Elips Kitap
Fiyat : ₺16,00


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : Ankara
Sayfa Sayısı : 106
En / Boy : 13,5 / 21,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 10.2013

Benzer Ürünler
 • Ormanda sıcak bir gündü. Küçük maymun Muni'nin canı çok sıkılıyordu. Taze meyveler onu rahatlatmıyordu. Serin gölde yüzmek can sıkıntısını azaltmıyordu. Bir anda, küçük yaramazın eline ormanın kralı olma şansı geçti. Her emri yerine getirilecek, yediği önünde yemediği arkasında keyif çatacak, canı asla sıkılmayacaktı. Tek yapması gereken, ormandaki arkadaşlarını bir yabancı olduğuna inandırmaktı. Acaba küçük maymun Muni ormanın kralı olmayı ve kral olarak kalmayı başarabilecek miydi?


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 26
  En / Boy : 20,5 / 27,5
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : 5.2020
  ₺35,00
 • Yaz masalları, "Mevsim Masalları" dizisinin önceki kitapları Kış ve Bahar masallarında olduğu gibi, Estonya'dan Japonya'ya, Finlandiya'dan Türkiye'ye, dünyanın dört bir yanından derlenen masallardan oluşuyor. Sadece sıcak yaz günlerinde değil, her mevsimde okunacak, çalışmanın, emek vermenin, paylaşmanın, dostluğun önemini, doğanın değerini anlatan bu masalları Tarık Demirkan derleyip çevirdi, Feridun Oral resimledi.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 170
  En / Boy : 17 / 22,5
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 5.2019
  ₺38,50
 • Tükendi

  "Mevsim Masalları" serisi Bahar Masalları'yla devam ediyor... Bahar, coşkunun, neşenin, aydınlığın, uzamaya başlayan günlerin, çiçeğe duran ağaçların, kuş cıvıltılarının mevsimidir. Doğanın kış uykusundan uyanışının habercisidir. Tarık Demirkan'ın derlediği, Feridun Oral'ın rengârenk resimleriyle can verdiği bu masallar baharın coşkusunu, umudunu her zaman içinizde hissetmenizi sağlayacak.

  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 172
  En / Boy : 17,5 / 23
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 2.2018
  ₺31,50
 • Kralın Piresi Tılsımlı Çekmeceye girerse ne olur? Gök Mavisi Tavşanla karşılaşır. Peki ya sonra? Kedi ile Köpek gibi didişirler. Bunun üzerine, Dans Etmek İsteyen Pire, Yufka Yürekli Yoksul Kadının saçlarına zıplar... Akşit Göktürk'ün derleyip çevirdiği masallar, farklı bir dünyada keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyenleri bekliyor.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 131
  En / Boy : 17,5 / 23
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 2.2018
  ₺46,40
 • Otuz beş dil bildiği, on yedi dilde rüya gördüğü rivayet edilen,  külliyatı 72 cildi bulan Şark kültürü uzmanı Burton’ın Binbir Gece Masalları derlemesi, Batı’da yapılan en iyi çeviriler arasında sayılmaktadır.

  “Richard Burton’ın şahsiyet özelliklerinden bahsederken, onun efsanevi yönünü hafife almamak gerekir. Sebebi açık: Burton efsanesinin Burton’ı, Binbir Gece’nin çevirmenidir. Kimi zaman düzyazı ile şiir arasındaki keskin ayrımın okurların farklı beklentilerine bağlı olduğunu düşünmüşümdür: Şiir düzyazının kaldıramayacağı bir yoğunluk gerektirir önkoşul olarak. Burton’ın eserinde de benzer bir durum çıkar ortaya: Arap kültürüyle ilgilenen hiçbir yazarın boy ölçüşemeyeceği peşinen kabul edilen bir itibarı vardır. Yasaklı olanın cazibesi vardır onda.”

  - Jorge Luis Borges


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 160
  En / Boy : 12 / 20
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 1.2016
  ₺26,90
Çerez Kullanımı