PC CIVILIZATION VI (01.1445)

Marka : TAKE 2
Tedarikçi : Aral Game
Fiyat : ₺240,00(KDV Dahil)
₺40,00 'den başlayan taksitlerle

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

CIVILIZATION VI

Efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından hazırlanan, Civiziliation VI’

Efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından hazırlanan, Civiziliation VI’da insanlığın doğuşundan, bilgi çağına kadar geçecek olan süreçte uygarlığınızı kurup, Dünya Hakimi olmaya çalışacaksınız. Savaşlar açacak, diğer dünya liderleri ile diplomasi yapacak, yeni teknolojiler keşfedecek, liderlerinden bazılarıyla karşı karşıya gelecek ve dünyanın gördüğü en güçlü imparatorluğu kurmaya çalışacaksınız. Civilization VI’da artık şehirleriniz fiziksel olarak haritada büyüyecek, aktif teknoloji araştırmaları ve kültürler yeni potansiyeller yaratacak. Karşılaştığınız diğer liderler de kendi ajandalarını uygulamaya çalışacaklar.

Oyun Dinamikleri

Büyüyen İmparatorluklar: Daha önce hiç olmadığı gibi harita yayılmış imparatorluğunuzun büyümesine şahit olun.. Aktif Araştırma: Daha hızlı araştırmalar için birimlerinizi kullanın, yeni kültürler keşfedin. Dinamik Diplomasi: Başka medeniyetler ile etkileşimleriniz zaman içerisinde değişecek. İlk çağlarda hayatın tek gerçeği çatışma ve savaş iken, zamanla ittifaklara ve müzakerelere dönüşecek. Tüm Oyuncular için Civlization: Yeni öğretici sistemler ile; hiç Civilization oynamamış bir oyuncu bile rahatlıkla oyuna adapte olabilecek.