PC CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3 (01.1063)

Marka : ACTIVISION
Tedarikçi : Aral Game
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
₺11,67 'den başlayan taksitlerle

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 3

Call of Duty Elite Service

dünyanın dört bir yanında satışa sunulacak ve farklı oyun stillerini destekleyen yeni özelliklere sahip; yüksek tempolu, sıcak çatışmalara odaklanarak çıtayı yükselten bir çokluoyuncu deneyimi sunacak. Call of Duty: Modern Warfare 3’ün çokluoyuncu modlarında oyuncular özel olarak hazırlanmış Saldırı Paketleri ve Silah Uzmanlık Sistemleri sayesinde yaşayacakları deneyimi kendileri belirleyecekler.Call of Duty camiası için hazırlanan Call of Duty® Elite servisini kullanan Modern Warfare® 3 çokluoyuncu deneyiminde devrim yaratacak yeni sosyal ve rekabet özellikleri sunuyor. Oyuncular Call of Duty Elite konsol uygulaması sayesinde istatistiklerini görebilecek, arkadaşlarına bağlanıp savaşabilecekler. Modern Warfare 3 oyuncuları ayrıca oyun içinde Facebook arkadaşlarını ve diğer Elite üyelerini görebilecekler, bu sayede sosyal ve rekabete dayalı oynanış yeni bir çehre kazanmış olacak. Ayrıca, ilk defa, oyuncular oyunda kendi silah ve ekipman yüklemelerini kullanabilecek, gerçek ödüller için günlük yarışmalara katılabilecekler. YEPYENİ SALDIRI PAKETLERİ: Yeni Saldırı Paketleri sayesinde öldürüş serileri farklı oyun stillerini ve yetenek seviyelerini ödüllendirmek üzere yeniden tasarlandı. Artık oyun modundaki görevler, Puan Serisi ilerlemenize sayılacak. Artık puan serisi kazanmak için tek yol düşman öldürmek olmayacak.

Paketler

Bu sayede puan serileri daha farklı oyun stillerine uygun olarak elde edilebilecek:Hücum Saldırı Paketi– Bu paketteki puan serisi zincirlenir ve aynı Call of Duty®: Modern Warfare® 2’de olduğu gibi daha direkt zararlar için tasarlanmıştır (Predator, helikopter vs). Öldüğünüzde seri sıfırlanır.Destek Saldırı Paketi– Bu paketteki puan serisi zincirlenmez. Ancak seri öldüğünüzde sıfırlanmaz. Seriler daha destek odaklıdır (UAV, Counter UAV, SAM turret vs)Uzman Saldırı Paketi– Bu paketteki puan serisi usta oyuncular için tasarlanmıştır. Ödüller ek perkler şeklinde sunulur. Oyuncular puan serisinde ilerledikçe ek perkleri açabilirler. Bu perkler ölene kadar aktif kalır.

Yeni Modlar

YENİ SİLAH GELİŞİMİ DERECE SİSTEMİ: MW3’te silahlarınız gelişirModern Warfare 3özel kuvvetler tarafından kullanımda olan veya saha testlerinde kullanılan 40’tan fazla yüksek hızlı silaha sahiptir:Birincil: SMG, LMG, Keskin Nişan Tüfekleri, Pompalı Tüfekler ve İsyan Kalkanlarıİkincil: Makineli Tabancalar, El Tabancaları ve BombaatarlarYeni silah gelişimi, silahlar için açılan özellikleri (eklentiler, dürbünler ve kamuflajlar) ve silah uzmanlıklarını geliştirmek üzere tasarlanmıştırSilah Uzmanlığı sayesinde oyuncular silahlarına yeni özellikler kazandırabilirler (bunlardan bazıları silah sınıflarına özeldir)YENİ OYUN MODLARIOyuncuların en sevdikleri oyun modları geri dönerken (Free-for-All, Team Death, Match, Domination, etc.), yeni oyun modları da Modern Warfare® serisiyle tanışıyor:Kill Confirmed– Öldürülen oyuncuların künyelerini toplayın. Diğer takımın künyelerinizi toplamasına engel olunTeam Defender– Bayrağı kapın ve bayrak taşıyıcısını koruyarak takımınızın puanını arttırın