Disney Moana - Çıkartmalı Faaliyet Kitabı
Disney Moana - Çıkartmalı Faaliyet Kitabı

Disney Moana - Çıkartmalı Faaliyet Kitabı (9786050938593)

0,00
Marka : Kolektif
Fiyat : ₺11,39

Moana ve Maui ile nefes kesici bir maceraya hazırlan! Uçsuz bucaksız Pasifik Okyanusu’nun çağrısına kulak ver, hain Kakamora saldırılarına karşı koy ve Te Fiti’yi ait olduğu yere geri götürebilmeleri için en sevdiğin kahramanlara yardım et!


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 24
En / Boy : 20,5 / 29,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 4.2017

Benzer Ürünler
 • Konuşurken ses tonumuzla, kelimeler arasında duraklayarak söylemek istediklerimizi vurgulayabiliriz. Vermek istediğimiz anlamı pekiştirebiliriz. Peki ya yazarken? Bir düşünsenize, ya noktalama işaretleri olmasaydı! Ne olurdu halimiz! Bizim sevimli kedi Tekir, noktalama işaretlerinin önemini ve nasıl kullanıldığını anlatıyor.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 82
  En / Boy : 16,5 / 22
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 8.2019
  ₺57,75
 • "Çocuklarla sahne çalışmalarına girenler her şeyden önce onların yaratıcı güçlerini ortaya koymayı ve yeteneklerini deneyip geliştirmeyi amaçlamalıdırlar. Her çocukta doğuştan birtakım yetenekler vardır. Sosyal ve fen derslerinde başarılı olan öğrencilerin yanı sıra, güzel sanatların müzik, dans gibi dallarına ilgi duyan öğrenciler arasında, etkileyici bir şekilde güzel konuşan öğrencilerin olduğu her zaman dikkati çeker. Görevleridirilecek öğrenciler özenle seçilirken, bu işlere hiç de uygun değilmiş gibi görünen, içine kapanık öğrenciler üzerinde de durmak, onları da verileri oranında görevlendirmek gerekir. Çok defa derslerde, arkadaları arasında uyumsuzluk gösteren çocuklar bu çalışmalarda başarılı olmuş, istenilen düzeye gelmişlerdir. Sahne çalışmalarında çocuklar birlikte çalışmanın, bir disiplin içinde ürün meydana getirmenin heyecanını tadarlar, kendilerine güvenleri artar. Eğer yönetici, çocukları gerçekten tanıyor, onların neyi, nasıl, nereye kadar yapabileceğini iyi biliyorsa başarı onlardan yanadır."Vedat Demirci
  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 199
  En / Boy : 13,5 / 19,5
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 1.2012
  ₺42,35
 • Biri size: "Birbirine ulanır / Dünya dolanır", "Ayağımdan gömerler / Başımı tokmakla döverler", "Bir yılanlı kuyuyum / Karanlığın nuruyum" gibi tuhaf dizeler fısıldayorsa, sakın şaşırmayın... Bunlar, Yalvaç Ural'ın kaç kuşak yetiştirmiş, adını da güzel bir bilmeceden alan Kırmızı Kızlar Çatıları Gizler kitabındaki bilmecelerden biridir. Cevaplarını bilemedinizse, ayna yardımıyla okuyabilirsiniz.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 80
  En / Boy : 13,5 / 18
  Kağıt Cinsi : 1. Hamur
  Basım Tarihi : 5.2019
  ₺43,12
 • Bir kaz kaza çarpınca ne der? kazların en sevdiği tatlı hangisidir? Zengin kazlar yazın nereye giderler? İddiaya giren kazlar ne yaparlar? Peki, bir kazı kaçırmamak için ne yapılır? İşte bütün bu soruların cevapları Kaz Zıpırları'nda... Yalvaç Ural'ın yazdığı,eğlenceli mi eğlenceli Kaz Zıpırları'nı Erdoğan Oğultekin resimledi.


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 95
  En / Boy : 13,5 / 18
  Kağıt Cinsi : Kuşe
  Basım Tarihi : 2.2019
  ₺65,45
 • “Kırmızı Başlıklı Kız kurt olmak istiyor!”

  Çocuk yazınının usta ismi Yalvaç Ural, Başparmak Çocuklar’da bir araya getirdiği denemelerinde, internet ve bilgisayar oyunları başta olmak üzere, teknolojinin şekillendirdiği “yeni çocuk”lara ve onlara ayak uydurmaya çalışırken kendilerini de dönüştüren anne babalara odaklanıyor.

  Yararın zarara evrildiği noktaların altını özenle çizerken, teknolojinin çocukların gelişiminde üstlendiği kritik role dikkat çekici ve düşündürücü örneklerle değinen Yalvaç Ural, “tetris”ten “tabletli lazımlık”a uzanan şaşırtıcı süreci kendine özgü mizahi üslubuyla değerlendiriyor.

  Başparmak Çocuklar, kuşaklardan kuşaklara aktarılan ünlü masallara ve içinde kaybolduğumuz o ünlü romanlara inanmayan bu yeni çocuğun dünyasını anlamak isteyen anne babalar ve eğitimciler için bir rehber niteliğinde...


  Basım Dili : Türkçe
  Basım Yeri : İstanbul
  Sayfa Sayısı : 192
  En / Boy : 13,5 / 19,5
  Kağıt Cinsi : 2. Hamur
  Basım Tarihi : 5.2019
  ₺50,05
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı