Liderin Zihni (9786052202784)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺45,00
İndirimli : ₺38,25
₺6,38 'den başlayan taksitlerle

Sıradışı Sonuçlar İçin Kendinize, Çalışanlarınıza ve Organizasyonunuza Liderlik

Bu kitapta, 35.000’den fazla lider ile 250’den fazla üst düzey yöneticinin değerlendirmeleri yer alıyor. Daha etkili, başarılı ve şefkatli bir lider olmanın yanında, ekibini tutku ve coşkuyla harekete geçirerek esin verebilmenin yolları anlatılıyor.

Biz insanların en temel ihtiyaçları hayatımızın bir anlam ifade etmesi, mutlu olmak, insani bağlar kurabilmek ve topluma somut katkı sağlayabilmektir. Nerede olursak olalım bu ihtiyaçlar değişmez. Ancak bu ihtiyaçları görüp kabul etmek yetmez. Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek adına bir şeyler yapabilmek gerekir. İnsanları motive eden unsurların başında gelen bu ihtiyaçların cevaplanması meselesinde asıl sorumluluk liderler ve kurumsal yapılara düşer. İşte bu kitap, bu konuda uygulanabilecek, kurumsal başarıyı artıracak bir yöntem sunuyor. Liderler, kendilerine, çalışanlarına ve şirketlerine karşı, içsel motivasyonlarını artırmak üzere
nasıl liderlik etmeli, insan merkezli bir kurum kültürü geliştirmek için neler yapmalı? Cevapları bu kitapta bulacaksınız.

Çalışanlarına esin veren ve bütünsel liderlere sahip mükemmel kuruluşlar yaratma yolculuğumuzda bu kitabın size yol gösterici olmasını umuyor, iyi okumalar diliyoruz.


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 312
En / Boy : 14 / 21,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 3.2019