Kendinden Kaçış
Kendinden Kaçış

Kendinden Kaçış (9786258446531)

0,00


“Sonunu göremediğim bir yolda yürüyorum. Belki de yalnızca kendimden kaçıyorum.”

Üniversite öğrencisi Nil genç yaşına birçok kaybın acısını sığdırmıştır. Ölüm âdeta köşe kapmaca oynamaktadır onunla. Önce kız kardeşi Azra’yı bir deniz kazası sonucu kaybeder. Azra’nın beklenmedik ölümü tüm aileyi derinden sarsmış, pamuk ipliğiyle birbirine bağlı ilişkileri kopma noktasına getirmiştir. Nil kız kardeşinin beklenmedik ölümünün ardında bıraktığı soru işaretlerini çözmeye çalışır.
Ama ölümün onunla işi bitmemiştir henüz. Bu kez de anne babasını bir trafik kazasında kaybeder. Kimsesizliğin yarattığı o derin boşlukta annesinin arkadaşı Psikiyatrist Neriman Hanım ve hayatına aniden giren okul arkadaşı Anıl yardım eli uzatır ona. Yaşananların tesadüf olmadığına, önce kardeşinin, ardından anne-babasının cinayete kurban gittiğine inanan Nil’e yardım etmeye çalışırlar.
Bütün bunlar yaşanırken sürekli Nil’i izleyen, en kritik anlarda karşısına çıkan gizemli bir adam vardır. Bu gizemli adam kurtarıcı mıdır yoksa intikam peşinde bir katil mi?

Geçmişin gölgeleri arasına saklı gerçekleri açığa çıkarmak için ölümcül bir mücadelenin içine giren Nil, sırlar ve yalanlarla örülü sis perdesinin ardında kendisini kâbus gibi bir gerçekliğin beklediğinden habersizdir.

Emel Sarıkurt Kendinden Kaçış kitabında insan doğasının karanlık yanlarını şaşırtıcı bir kurguyla ortaya seriyor. Psikolojik gerilim ve polisiye sevenleri son sayfasına kadar temposu düşmeyen, sürprizi bol bir hikâye bekliyor.


Basım Ayı/Yılı : 7/2023
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 264
Ağırlık : 264
En / Boy : 13,5 / 21
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 2. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı