Kariyer Psikolojik Danışmasında Çağdaş Kuramlar Yaklaşımlar ve Modeller
Kariyer Psikolojik Danışmasında Çağdaş Kuramlar Yaklaşımlar ve Modeller

Kariyer Psikolojik Danışmasında Çağdaş Kuramlar Yaklaşımlar ve Modeller (9786258325522)

0,00
Marka : Kolektif
Fiyat : ₺240,00


Bilim ve teknolojinin gelişimiyle birlikte Kariyer Psikolojik Danışması kuram, yaklaşım ve modelleri de sürekli olarak gelişmektedir. Kariyer psikolojik danışması alanındaki çağdaş kuramlar, yaklaşımlar ve modelleri içeren Kariyer Psikolojik Danışmasında Çağdaş Kuramlar, Yaklaşımlar ve Modeller kitabı on beş bölümden oluşmaktadır. Bu kitaptaki çağdaş kuram, yaklaşım ve modellerin her biri o konuda uzman akademisyenler tarafından yazılmıştır. Hatta kitaptaki kuram ve modellerden bazıları ise, onları ortaya koyan ve geliştiren akademisyenlerin bizzat kendileri tarafından yazılmıştır.

Bu kitapta, kariyer psikolojik danışması alanındaki Çağdaş Kuram, Yaklaşım ve Modellerinin ortaya çıkışları, felsefi dayanakları, temel kavramları, kariyer psikolojik danışma süreci, uygulamalı çalışma örnekleri, ilgili araştırmalar, kuram, yaklaşım ya da modelin değerlendirilmesi sunulmuştur.

Tüm yazarların bölümlerini açık, anlaşılır ve özgün Türkçe anlatımla yazdıkları Kariyer Psikolojik Danışmasında Çağdaş Kuramlar, Yaklaşımlar ve Modeller kitabı lisans, lisans üstü düzeydeki öğrenciler için ders kitabı olma özelliklerini taşımaktadır. Bu kitap, akademisyenler, kariyer psikolojik danışması ile ilgilenen araştırmacılar, uygulamacılar ve diğer ilgilenenler için de kaynak ve başvuru kitabı olma özelliklerine sahiptir.

Kariyer Psikolojik Danışmasında Çağdaş Kuramlar, Yaklaşımlar ve Modeller kitabının Kariyer psikolojik danışması alanına ilgi duyan herkese faydalı olacağını ve keyifle okunacağını umuyoruz.

Prof. Dr. Feride Bacanlı & Prof. Dr. Ayşenur Büyükgöze Kavas


Basım Ayı/Yılı : 2022
Basım Yeri :
Baskı Sayısı : 1
Sayfa Sayısı : 478
Ağırlık : 478
En / Boy : 16 / 24
Cilt Tipi : Ciltsiz
Kağıt Tipi : 1. Hamur
Cep Boy Durumu : 0

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı