Kar Yağdığında
Kar Yağdığında

Kar Yağdığında (9786052872468)

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺16,67
İndirimli : ₺13,67
₺2,28 'den başlayan taksitlerle

Yaşamak o kadar güzel ki değerini bilene. Günün gecenin her anından zevk almak, bulunduğun anı soluyarak nefes alarak içercesine, severcesine içine, gözlerine sindire sindire yaşamak. O kadar güzel ki değerini bilene.

O güzelim akşamlarda hani tepelerin ardından yavaş yavaş pırıl pırıl o görkemli ihtişamıyla yükselirken ayın o doyumsuz güzelliğini seyretmek ne kadar güzeldir değil mi? Hele de denizin kenarında iseniz ay o muhteşem şavkıyla, hani denizin üzerinde yakamozlar oluşturur o anın harika güzelliğini seyretmenin zevkine ne dersiniz.

Geceleri balkonunuzda etraftan gelen yasemin, leylak kokularıyla şezlongunuza uzanmış gökyüzündeki dolunayın etrafındaki yıldız yağmurunu seyretmeye ne dersiniz. Sabah şafak sökerken sizi okşar gibi esen meltem rüzgârlarına. Sahilde yıkanan kar gibi bembeyaz martıların sevinç çığlıklarının seyrine ne dersiniz.

Şafak vakti sahilde güneşin doğuşunu gurup vakti batışını seyretmek baharda bahar dallarını, yağmurun sesini, rüzgârın hırçın uğultusunu dinlemek. Sahilde sakin bir gecede dalgaların sesini dinlemek. Şafak sökerken bülbüllerin seslerini, nağmelerini dinlemek ne kadar zevklidir değil mi?

Doğa, yaşamımızın bir parçası değil midir? Bu saydıklarımdan zevk almasını bilemiyorsak o zaman bir hiçiz derim ben. Yaşamak o kadar güzel ki. Elbette ki yaşamdan zevk almasını bilebiliyorsan. Yuvanıza geldiğinizde sizin ve de eşinizin birbirinizi sevgi ve de şefkatle kucaklamanız sizin geldiğinizi görünce yavrularınızın gözlerindeki sevinci, yüzlerindeki içten sevinç gülücüklerini görmek dünyalara değmez mi?

Yaşadığımız anın değerini bilirsek tabii.

Fikriye Olgun


Basım Dili : Türkçe
Basım Yeri : İstanbul
Sayfa Sayısı : 152
En / Boy : 13,5 / 19,5
Kağıt Cinsi : 2. Hamur
Basım Tarihi : 11.2018