Je Dis Oui!

Je Dis Oui! (889853888726)

Tedarikçi : Sony Müzik
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺44,90(KDV Dahil)
₺7,48 'den başlayan taksitlerle
1994 yılında Thomas M. Lauderdale tarafından kurulan 12 başarılı müzisyeni bir araya getiren Pink Martini orkestrasının yepyeni albümü "Je Dis Oui!" Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

Portland'da kurulan caz müziğin önde gelen isimlerinden Pink Martini'nin yepyeni albümü "Je Dis Oui!" yayınlandı. Toplam 15 şarkıdan oluşan albümden ilk yayınlanan şarkı "Joli Garçon" olurken, "The Butterfly Song", "Love For Sale", "Souvenir" ve "Askim Bahardi" da dikkat çeken şarkılar arasında yer alıyor.

"Je Dis Oui!" albümünden yayınlanan ilk şarkı "Joli Garçon" önde gelen pek çok mecra tarafından övgü dolu yorumlar alırken, şarkı aynı zamanda "Souvenirs" filminde ünlü oyuncu "Isabelle Hupert" tarafından seslendirilecek.

Kendi yapım şirketleri olan Heinz Records'tan ilk albümleri "Sympathique"i yayınlayan Pink Martini, ilk single'ları "Je Ne Veux Pas Travailler"yi (Çalışmak İstemiyorum) Citroen'in Picasso reklamlarında kullanmasının da etkisiyle Avrupa'da büyük kitlelere ulaşarak yoğun bir ilgi gördü. 7 uzun seneden sonra İtalyanca, Hırvatça, Fransızca, İspanyolca, İngilizce ve Japonca şarkılar içeren ikinci albümleri "Hang On Little Tomato"yu çıkaran grup, bu albümleriyle Amazon'un en çok satanlar listesinde hemen bir numaraya oturdu. Pink Martini'nin bazı şarkıları "The Sopranos" ve "The West Wing" gibi televizyon dizilerinin orijinal dizi müzikleri albümlerine dahil edildi.


Albüm İçeriği
1. Joli garçon
2. The Butterfly Song
3. Kaj Kolah Khan
4. Ov sirun sirun
5. Love for Sale
6. Solidão
7. Al bint al shalabiya
8. Souvenir
9. Aşkım bahardı
10. Finnisima di
11. Segundo
12. Blue Moon
13. Fini la musique
14. Pata Pata
15. Serenade


Basım Tarihi : Aralık 2016