Gagarin: Uzaydaki İlk İnsan

Gagarin: Uzaydaki İlk İnsan (8698907304332)

0,00
Marka : Muhtelif
Tedarikçi : Palermo
Fiyat : ₺22,49(KDV Dahil)

Yuri Gagarin 1961'de uzaydaki ilk insan olmak üzere Vostok'tan gönderilir. Tehlikelerle dolu bu yolculukta bilmediği bir yere ve kadere doğru yol alan Gagarin'e deneyimli bir takım eşlik etmektedir.
Dünyada çığır açan bu efsane astronot ve pilotun daha önce hiçbir yerde anlatılmamış ilham veren hikayesini izlerken yıldızlara ulaşmanın nasıl hissettirdiğine şahit olacaksınız.
Basım Tarihi : 2016-05
Dili : Rusça(Dublaj) Türkçe(Dublaj)

Benzer Ürünler
  • Che'nin Küba devrimi sonrasında ki günlerde; gücünün ve şöhretinin doruğunda olduğu dönemdeyiz. Tam bu sıralarda cesur devrimci Bolivya'da kimliği saklı olarak çıkmak üzere ortadan kaybolur. Orada, büyük latin devrimi'ni başlatmak için Kübalı yoldaşlarından ve Bolivyalı askerlerden oluşan küçük bir grubu organize ederek hareket geçer.Film Bolivya mücadelesinin hikayesini anlatan ancak nihayetinde başarısızlık ve Che'nin ölümüyle sonuçlanan bir azim, fedakarlık, idealizm ve gerilla savaşının öyküsüdür. Bu gerçek öykü bize Che'nin hala tüm dünyadaki insanların kalbinde nasıl bir idealizm ve kahramanlık sembolü olduğunu tüm açıklığıyla anlatıyor.
    Dili : Fransızca, İspanyolca Altyazı:
    ₺8,91 KDV Dahil
  • Bir çocuk, bir aile, bir ülke, bir rejim, değişiyor.Oscar'a Fransa'nın aday gösterdiği "Persepolis" filmi, bir ulusun nasıl "kara çarşaflara sokulup, kara sakallı mollalara teslim edildiğinin" ve de bu süreçte "solcuların, liberallerin" nasıl kullanıldığının "ibret" belgeseli.Güneri Civaoğlu / Milliyet"Özgürleşme" ya da "özgürleştirme" yaftası altında gerçekleştirilen bir devrimin nedenlerinden ziyade sonuçlarıyla ilgilenirken, bunu kişisel ve son derece duyarlı bir platforma oturtmayı da başarıyor.Murat Özer / EmpireTürünü yenileyen, sinemaya yeni ufuklar açan ve yapımcılarına onur kazandıran filmlerden...Atilla Dorsay / SabahUmarım, filmi izlerken kahkahalarla güldüğümüz aşırılıklara bir-iki yıl sonra da hala gülüyor oluruz...Sevin Okyay / RadikalTahran'da ailesi ile birlikte yaşamakta olan küçük Marjane'in ve ailesinin hayatı Şah rejiminin devrilmesiyle değişir. Rejim değişikliğini büyük sevinçle karşılayan aile yaşanan İslam devrimi ile birlikte ülkelerinin geçirdiği değişime ayak uydurmakta zorlanır. Aile çareyi Marjane'i, politik tansiyonun giderek arttığı ülkeden göndermekte bulur. Avusturya'daki bir okula yazılan Marjane önce batı kültürüne uyum sağlamakta daha sonra ise koptuğu doğu kültürüne tekrar alışmakta zorluk çeker.


    Dili : Türkçe/Fransızca (Dublaj)Türkç
    ₺13,90 KDV Dahil
Çerez Kullanımı